Dokonalé antivibrační protihlukové tlumící podložky pod pračku

Kód: DS19034932
479 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Antivibrační podložky pod pračku účinně snižují vibrace a hluk při praní pro pohodlné a tiché praní. Vaše pračka bude stabilnější, nebude klouzat po podlaze. Navíc dokonale ochrání vaši podlahu před poškozením.

Podložky jsou robustní a odolné, snadno se upevňují, jsou vodotěsné a odolné proti opotřebení. Vaše pračka bude stabilnější. Nejkvalitnější materiály jsou zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TLUMICÍ PODLOŽKY POD PRAČKU

Obtěžuje Vás hluk a vibrace při praní? Posouvá se Vám pračka po podlahu? Poznejte tyto jedinečné antivibrační a protihlukové podložky pod pračku. Podložky jsou robustní a odolné, snadno se upevňují, jsou vodotěsné a odolné proti opotřebení. Vaše pračka bude stabilnější a praní tišší.

 

 antivibracni-podlozky-pod-pracku

 

OCHRAŇTE VAŠI PODLAHU

Jednoduše zvedněte každý roh stroje a zasuňte podložky pohlcující hluk na místo. Aby to bylo ještě pohodlnější, naše podložky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem standardním pračkám a sušičkám se čtyřmi nožičkami.

 

BEZ VIBRACI A HLUKU

Tyto skvělé podložky pod pračku poskytují mimořádnou stabilitu pro všechny pračky a sušičky. Už žádné vibrace, hluk nebo pohyb pračky pro hladký a tichý chod vaší pračky i během ždímání. Antivibrační podložky tlumí nárazy a zabraňují klouzání.

 

VHODNÉ NA JAKOUKOLIV PODLAHU

Podložky jsou šetrné a nepoškozují žádný povrch. Ať už se jedná o dřevěnou podlahu, laminát, linoleum nebo kachličky, můžete je spolehlivě používat bez obavu o zničení povrchu.

 

 tlumici podlozky pod pracku

 

SNADNÁ INSTALACE

Instalace těchto skvělých protiskluzových a antivibračních podložek pod pračku je mimořádně jednoduchá a pohodlná. Nepotřebujete žádná lepidla ani nástroje. Jednoduše zvedněte každý roh stroje a zasuňte podložky pohlcující hluk na místo. Aby to bylo ještě pohodlnější, naše podložky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem standardním pračkám a sušičkám se čtyřmi nožičkami.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Při výrobě těchto podložek pod pračku byly použity nejkvalitnější materiály a prémiová technologie výroby, což je zárukou funkčnosti a životnosti produktu.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Působí jako izolace zvuku a vibrací, zajistí tichý provoz pračky
  • Předchází odírání podlahy a ničení zařízení
  • Snadná montáž v několika krocích bez potřeby nářadí
  • Vhodné pod každou pračku nebo nábytek
  • Udrží pračku na místě i při nejvyšší zátěži
  • Vhodné na jakýkoli povrch
  • Odolné a houževnaté
  • Materiál: guma+ PVC
  • Rozměry: 7 cm x 4 cm, Průměr vnitřního kruhu: 4,7 cm, Tloušťka PVC: 2,5 cm, Tloušťka pryže: 1,5 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: