Nosiče na kolo

CYKLISTICKÉ DOPLŇKY PRO VÁS

Správné vybavení může mít při jízdě na kole velký význam. Pro každého cyklistu je jedním z nejdůležitějších doplňků dobrá brašna na kolo. Brašny na kolo se vyrábějí ve všech tvarech a velikostech a jsou navrženy tak, aby vám pomohly přepravovat vše, co při jízdě na kole potřebujete, od láhve s vodou přes telefon až po peněženku.

Máme skladem širokou nabídku vysoce kvalitních cyklistických brašen, které splňují potřeby každého cyklisty, ať už jste příležitostný cyklista, nebo vážný sportovec. Naše brašny jsou navrženy s ohledem na odolnost, funkčnost a styl, takže si můžete být jisti, že za své peníze dostáváte nejlepší možný výrobek.


 

Nejprodávanější

2 položek celkem
zadna nosic na bicykel
829 Kč

Spolehněte se na zadní nosič na kolo a přepravujte svá zavazadla na kole mnohem bezpečněji. Vy si budete moci vychutnat pohodlnější jízdu na vašem kole. Jedinečný nosič na...

DS31477772
Spolehlivý zadní nosič na kolo
699 Kč

Spolehněte se na zadní nosič na kolo a přepravujte svá zavazadla na kole mnohem bezpečněji. Vy si budete moci vychutnat pohodlnější jízdu na vašem kole. Jedinečný nosič na...

DS73839412

Naše nabídka cyklistických brašen zahrnuje vše od batohů a brašen messenger až po brašny na řídítka a brašny na rám. Každá brašna je navržena tak, aby vyhovovala vašim specifickým potřebám a preferencím, a je vybavena prvky, jako jsou nastavitelné popruhy, polstrovaná záda a voděodolné materiály, které zajistí bezpečnost vašich věcí.

Pokud hledáte cyklistickou brašnu ve stylu batohu, nabízíme celou řadu možností, včetně lehkých variant ideálních pro dojíždění do práce nebo krátké vyjížďky, stejně jako větších a pevnějších batohů, které obsahují vše potřebné pro delší vyjížďky nebo noční výlety.