Jedinečná akupresurní podložka

Kód: DS59062267
569 Kč
Skladem (>10 ks)

 

NÁŠ TIP

Využijte sílu přírody na očistu organismu s přírodní terapií: Výhodné měsíční balení - detoxikační náplasti

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ AKUPRESURNÍ PODLOŽKA

Podložka je založena na principu reflexologie - uvolňuje nashromážděné toxické látky, které zamezují průtoku energie tělem. Při používání tlačí jednotlivé výstupky na akupresurní body. Takto je cíleně prokrvuje, okysličuje a působí regeneračně. Podporuje především buněčný metabolismus a zvyšuje sekreci endokrinních žláz.

Zvyšuje vodivost nervových impulsů a účinně blokuje přenos patologických impulzů do nervového centra, přičemž aktivuje funkci tkání a orgánů. Podložka působí pozitivně na celý organismus a podporuje správnost funkcí všech důležitých orgánů.

 

jedinecna-akupresurni-podlozka 

 

JEDNODUCHÉ A ÚČINNÉ POUŽÍVÁNÍ

Akupresurní podložka je zhotovena na poznatcích z tradiční čínské medicíny. Jejím základem jsou speciálně tvarované terčíky, které přesně působí na jednotlivé reflexní místa. Díky této technologii a obyčejným ležením na podložce dochází k celkovému ozdravnému efektu.

Reflexní masáž je účinná, preventivní a léčebná metoda. Díky této podložce je dostupná úplně všem a co víc, tuto reflexní masáž si můžete provádět kdykoliv. Masáž lze provádět i několikrát denně.

Akupresurní podložka je mimořádně vhodná i pro sportovce. Pomáhá jim zkrátit dobu regenerace po intenzivním tréninku a zlepšovat výkony.

  • Odstraňuje škodlivé toxiny a posiluje imunitní systém
  • Zbavuje stresu, chronické únavy, zánětů a bolestí
  • Žádné tabletky a chemické látky - čistě přírodní řešení
  • Úžasné výsledky bez vedlejších účinků
  • Podstatné snížení tělesné únavy, odstraňuje bolesti hlavy, kloubů a zad
  • Okamžitě zaznamenáte pozitivní efekt, použití je zcela bezpečné

 

NA JAKÉ PROBLÉMY JE MASÁŽNÍ AKUPRESURNÍ PODLOŽKA URČENA?

Masážní akupresurní podložka může pomoci při detoxikaci, při různých onemocněních například únava, bolest hlavy, špatný krevní oběh, chronické bolesti, slabý imunitní systém, zácpa, artritida, revma, deprese, záněty, otoky a kožní onemocnění jako lupénka, ekzém, seborea a jiné onemocnění. Akupunkturní reflexní masáž může pomoci i při dlouhodobých chronických onemocněních.

 

unikatni-akupresurni-podlozka 

 

CO SE SKRÝVÁ ZA TAJEMSTVÍM ÚSPĚCHU?

Akupunktura se v tradiční čínské medicíně praktikuje už tisíce let. Dnes je jednou z nejuznávanějších doplňkových terapií na celém světě.

Akupunkturní body mohou stimulovat celé tělo a postupem času zlepšit jeho fungování. Speciální kamínková podložka se zaměřuje právě na tyto body, které masíruje, prokrvuje, aktivuje a tak podporuje proces přirozené regeneraci celého těla.

 

JAK PODLOŽKA FUNGUJE

Na podložku si lehněte pouze v tenkém tričku nebo svlečený do půl těla. Vrstva oblečení snižuje účinnost terapie.

Lehněte si opatrně zády a hlavou na podložku. Zhluboka dýchejte a uvolněte se. Prvních 3-5 minut budete cítit nepříjemný tlak nebo mírnou bolest, která obvykle po této době přejde. Na akupresurní podložce ležte 20-30 minut. Podložku používejte 1-2x za den.

Podložku umývejte pouze mýdlovou vodou. Pak ji nechte pořádně vyschnout. Nesušte ji na topení ani jiných zdrojích tepla. Nevystavujte přímému slunci. Tyto situace zhoršují vlastnosti plastových terčíků.

UPOZORNĚNÍ: Po akupresuře by měl každý vypít velké množství vody. Tím se vyplaví odpadní látky z těla ven.

 

 kvalitni-akupresurni-podlozka_1

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Rozměry podložky: 65 x 41 cm
  • Materiál: polyuretan, ABS, bavlna
  • Určená k ležení a cvičení
  • Umístění: zem, křeslo, pohovka či postel

*Barvu produktu posíláme na základě naší skladové dostupnosti.


Ilustrační video:


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: