DVOJBALENÍ - Jedinečný fix na spáry – obnovovač spár

Kód: DA77596572
439 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Balení obsahuje 2x fix na spáry 

Poznejte fix na spáry, díky kterému se zašpiněné staré spáry změní během okamžiku na zářivě čisté. Budete překvapeni, v jak krátkém čase to zvládnete.

Manipulace s tímto typem obnovovače spár je velmi jednoduchá. Fix pořádně protřepete a pak už to půjde lehce. Jednoduše přetřete staré spáry a za chvíli jsou jako nové.

Nový nátěr je netoxický, bez zápachu a neuvěřitelně rychle schne. Díky tomu budete moci vaše rekonstruované prostory využívat opět velmi brzy.

Jedinečná, pohodlná a praktická bělící tužka na spáry se vyznačuje vysokými antibakteriálními účinky, díky čemuž odstraňuje plísně, houby, ale i usazeniny mýdla a mastnoty.

Užijte si obnovený zdravý čistý domov díky unikátnímu fixu na spáry.


 

NÁŠ TIP

Zde najdete výhodné 3-balení praktického fixu na spáry za zvýhodněnou cenu. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRAKTICKÁ FIXKA NA SPÁRY

Chcete si i vy obnovit vaši koupelnu, kuchyni či předsíň? Někdy stačí málo. Vezmete do ruky fix na spáry a za pár minut jsou tyto prostory ve vašem bytě či domě jako nové.

 

 jedinecny-obnovovac-spar

 

VŠESTRANNÉ POUŽITÍ

Tento jedinečný obnovovač spár můžete použít kdekoli, kde se nacházejí dlaždice.

Ze šedých spár v kuchyni, koupelně i v hale rázem vykouzlíte zářivě bílé spáry, a to klidně v bytě, v domě i na chalupě. Takto jednoduše si dokážete zkrášlit i vaše kancelářské prostory.

 

RYCHLÉ SCHNUTÍ

Neuvěřitelně rychlé schnutí obnovených spár vám umožní brzké opětovné využívání rekonstruovaných prostor. Toto dokáže jen tento úžasný fix na spáry.

 

SNADNÉ POUŽITÍ

Jedinečná, účinná a praktická tužka na spáry se používá opravdu jednoduše. Před použitím je velmi důležité tužku pořádně protřepat. Potom už jen nanášíte novou barvu na staré spáry pomocí tužky – jako když kreslíte.

 

 fix-na-spary

MÁ ANTIBAKTERIÁLNÍ ÚČINEK

Na starých usazených spárách se často vyskytuje mnoho plísní a bakterií. Významnou výhodou fixu na spáry je, že má vysoké antibakteriální účinky. Odstraňuje houby, plísně, usazeniny mýdla i mastnoty.

 

NÁHRADNÍ HROT PRODLOUŽÍ ŽIVOTNOST FIXKY

Tato úžasná bělicí tužka na spáry je dodáván s náhradním hrotem. Možnost použití náhradního hrotu výrazně prodlužuje životnost fixu. Pohodlně vám vystačí až na 53 metrů obvyklých spár.

 

OKOUZLUJÍCÍ VÝSLEDEK

Zářivě bílé. Ano, tak budou vypadat vaše zrenovované spáry kolem dlaždic. Tento jedinečný, okouzlující výsledek je trvalý. Nové spáry budou voděodolné, proto je snáze udržíte v čistotě.

Navíc budete moci používat prostory v krátké době od aplikace obnovovače spár, jelikož je zcela bez zápachu a netoxický.

 

 obnovovac-spar---fix

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Rychlé schnutí
  • Jednoduché použití
  • Odstraňuje: houby, plísně, usazeniny mýdla a mastnoty
  • Má antibakteriální účinek
  • Set obsahuje:
    • Zcela nový fix na čištění spár
    • Hrot je součástí

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: