Ochranná klika na okna so zámkem - ČTYŘBALENÍ

Kód: 18146
Akce Tip
989 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Předcházejte nebezpečným úrazům a zvyšte bezpečnost ve své domácnosti. Přinášíme Vám unikátní a efektivní řešení - bezpečnostní kliky na okna se zámkem.

Tato klika je doslova nezbytností pro každého, kdo má malé děti nebo se stará o staré lidi. Slouží jako nejbezpečnější dětská pojistka. Využijete je také jako pojistku proti nechtěnému otevření okna nebo balkonových dveří na chodbách, dále také například ve školách, školkách, klinikách, domovech důchodců a jinde.

Od teď se nemusíte bát, že dítě ve vaší nepřítomnosti otevře okna nebo balkónové dveře a dojde k ošklivé nehodě. Po zavření okna stačí zmáčknout pojistku a okno bude bezpečně uzavřené. Na znovuotevření musíte použít klíč.

Klika na okna s pojistkou je univerzální a hodí se na většinu oken či balkonových dveří. Chraňte své děti před úrazem s touto klikou s dětskou pojistkou.


 

Doporučujeme také detektor kouře proti požáru.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEZPEČNOSTNÍ KLIKY PRO BEZPEČNOST VAŠÍ RODINY

Bezpečnost je problém číslo jedna, pokud jde o vaši rodinu. V domácnosti, kde jsou malé děti, by mělo být vše bezpečné, aby se dětem nic nestalo Dobrou zprávou je, že existuje cenově efektivní řešení pro zajištění vašich oken. Přinášíme vám tyto jedinečné bezpečnostní kliky na okna za výhodnou cenu.

 

 klika

 

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ ŘEŠENÍ PROTI ÚRAZU

Bezpečnostní klika s dětskou pojistkou je nejefektivnější řešení pro zajištění vašich oken. Klasické dětské pojistky dokáží šikovnější děti překonat. Naše pojistka je maximálně bezpečná a praktická.

 

KDE VŠUDE JEJICH VYUŽIJETE

Klika na okna má univerzální rozměr, který je vhodný na většinu plastových oken, eurooken, hliníkových oken, balkónových dveří, výklopných i klasických oken. Instalují se místo původní kliky. Provedení je univerzální na levou i pravou stranu oken.

Využijete je také jako pojistku proti nechtěnému otevření okna nebo balkonových dveří na chodbách, dále také například ve školách, školkách, klinikách, domovech důchodců.

 

 klika bezpecnostni

JAK BEZPEČNOSTNÍ KLIKA FUNGUJE

Instalace je jednoduchá a rychlá. Bezpečnostní kliku na okno jednoduše vyměníte za vaši nynější kliku. Následně v případě potřeby stisknutím pojistky okno zamknete. Na odemknutí musíte použít přiložený klíček. Klika umožňuje ovládání okna ve všech polohách i v poloze pro mikroventilaci.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Při výrobě bezpečnostních klik byly použity nejkvalitnější materiály které zajistí maximální životnost i při namáhavém používání. Máte jistotu že vám budou kličky sloužit po množství let.

 

ROZMĚRY

bezpecnostni klika na okna


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: