Výkonný odpuzovač krtků a hrabošů - 2 ks

Kód: DS98173277
679 Kč
Skladem (>10 ks)

 Balení obsahuje 2 kusy

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje krtky, hraboše, myši, krysy, a jiné hlodavce.

Za pomoci moderní technologie ultrazvukových signálů v rozsahu zvuku s proměnlivou frekvencí od 400 do 1 000 Hz a speciální vibrační technologií bezhlučně a netoxicky ochrání plochu o velikosti až do 650 m². Signály ovlivňují nervový systém krtků a hlodavců. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu, což vede k opuštění prostoru.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti, kočky i psi. Je to tak účinné, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky. Plašič je určen do zahrad, parků, na pole a jiných exteriéru.

Poznejte toto nejefektivnější řešení na ochranu vaší zahrady. Ultrazvuková sonická technologie je jednou z nejúčinnějších a zcela bezpečných možností jak se zbavit nežádoucích krtků a hlodavců.


 

DOPRAVA ZDARMA

Zde naleznete výhodné dvojbalení odpuzovače krtků a hrabošů za zvýhodněnou cenu.

Zde naleznete výhodné dvojbalení odpuzovače myší, ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA.

Zde naleznete účinnou ochranu před ptactvem: výhodné dvojbalení plašiče ptáků se kterým ušetříte.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ ODPUZOVAČ KRTKŮ A HLODAVCŮ

Hledáte řešení jak si poradit s dotěrnými hlodavci, který Vám likvidují vaši úrodu, jednou provždy? Chcete se zbavit dotírajícich krtků, který vám soustavně ničí vaši zahradu? Přinášíme řešení, které vám pomůže s krtky, myšmi, krysami a ostatními hlodavci. Tento jedinečný odpuzovač je mimořádně účinný ale zároveň zcela bezpečný.

  • Ultrazvuková sonická technologie
  • Změňte svou zahradu na silové pole odpuzující škůdce
  • Bez údržbové zařízení napájené solární energií
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Nejvýkonnější zařízení s dosahem až 650 m2

 

kvalitni-odpuzovac-krtku 

 

JAK FUNGUJE ODPUZOVAČ KRTKŮ A HLODAVCŮ

Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologii ultrazvukových frekvenčních signálů, které bezhlučně a netoxicky dokáží ochránit plochu o velikosti do 650 m².

Po zasunutí do země vydává odpuzovač zvuk s proměnlivou frekvencí od 400 do 1 000 Hz. Signály ovlivňují nervový systém krtků a hlodavců. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu. Po několika dnech škůdci opustí tento prostor. Zvuk je vydáván v třicetisekundových intervalech.

Zvuk je doprovázen vibracemi uvnitř tyče, které zvyšují účinnost zařízení. Rozsah činnosti odpuzovače závisí na typu půdy. Suchý písčitý podklad tlumí zvukové vlny a ochrannou plochu je možné snížit dokonce na polovinu (v takovém případě zvažte použití dvou plašičů). Nejlepší účinek se dosáhne při vlhké nebo hliněné půdě.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Poznejte maximálně ekologický způsob odstranění krtků a hlodavců z vaší zahrady. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky které škodí vašemu zdraví. Jednoduše zapíchnete tento plašič na požadované místo a sledujte, jak pomáhá vyhnat otravných škůdců z vaší zahrady! Za pomoci moderní technologie ultrazvukových frekvenčních signálů a vibrační technologie bezhlučně a netoxicky dokáže ochránit plochu o velikosti do 650 m².

 

 odpuzovac-krtku-a-hrabosu

 

JAK SE ODPUZOVAČ POUŽÍVÁ

Přístroj je bezúdržbové, bezdrátové zařízení, odolné vůči změnám povětrnostních podmínek a vodě. Stačí ho zapíchnout do země na požadované místo, zapnout, čímž se automaticky uvede do činnosti. Následně je dobíjen pomocí solárního panelu umístěného na vrchu. Takto poskytuje 24 hodinovou ochranu vaší zahrady.

 

KDE UMÍSTIT PLAŠIČ?

Plašič umístěte kdekoliv na zahradě nebo prostorů, které potřebujete ochránit. Je ideální do zahrad, sadů ale také všude, kde si potřebujete poradit s krtky a jinými hlodavci.

 

NA JAKÝKOLIV DRUH HLODAVCŮ A KRTKŮ

Využití tohoto solárního odpuzovače je nesmírně široké. Využijete ho v boji proti krtkům, myším, potkanům a jiným hlodavcům.

 

plasic-krtku 

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti krtkům byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že odpuzovač vám vydrží. Odpuzovač je navíc vybaven kvalitní baterií, která je napájena ze solárního panelu. Takto Vás bude chránit 24 h s využitím zelené energie.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Délka: 38,5cm
  • Rozměry solárního panelu: 6,5 x 5cm
  • Provozní rozsah: 650 m2
  • Frekvence od 400 do 1 000 Hz
  • Zvuk je vydáván v třicetisekundových intervalech

*Variantu produktu posíláme na základě naší skladové dostupnosti.


 

NÁŠ TIP

ÚČINNÝ ODPUZOVAČ HADŮ, MRAVENCŮ, KRTKŮ A HLODAVCŮ

odpuzovač hadů, mravenců, krtků a hrabošů

Poznejte tento výkonný odpuzovač, který dokonale odpuzuje hady, mravence, krtky, hraboši, myši, krysy, a jiný lezoucí hmyz. Pomůže dokonce i proti ptákům jako účinná ochrana úrody.

 

 

ODPUZOVAČ HADŮ, MRAVENCŮ, KRTKŮ A HLODAVCŮ

odpuzovač hadů, mravenců, krtků a hrabošů

Poznejte tento výkonný odpuzovač, který dokonale odpuzuje hady, mravence, krtky, hraboši, myši, krysy, a jiný lezoucí hmyz.

 

 

VENKOVNÍ ODPUZOVAČ MYŠÍ, POTKANŮ, HLODAVCŮ A HMYZU

venkovní odpuzovač myší, potkanů, hlodavců a hmyzu

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje myši, krysy, hlodavce. Zařízení je vodeodolné s ochranou IP 54, proto se hodí na exteriérové odpuzování hlodavců.

 

 

ÚČINNÝ ODPUZOVAČ HLODAVCŮ

 

odpuzovač myší, potkanů, hlodavců a hmyzu

 

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje myši, krysy, hlodavce.

 

ODPUZOVAČ DIVOKÉ ZVĚŘE, KOČEK, PSŮ, PTÁKŮ

odpuzovač divoké zvěře, psů, koček a ptáků

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje divokou zvěř jako jsou jeleni, kanci, lišky, kuny, veverky a jiná divoká zvířata. Je také určen k plašení psů, koček ale i různé druhy ptáků.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: