Senzační elektrický čistící kartáč - bezdrátový

Kód: DS83466960
1 489 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Pomocí tohoto úžasného elektrického čisticího kartáče bude váš domov zářit čistotou. Jedinečný bezdrátový elektrický čistící kartáč velmi moderně a účinně vyčistí téměř vše.

Použití senzačního elektrického rotačního kartáče je velmi jednoduché. Nepotřebujete nic drhnout – vše za vás udělá čistící kartáč. Dostane se i na těžko dostupná místa. Užijete si čistý domov za pár minut.

Čištění tímto elektrickým čistícím kartáčem je jednoduché, kvalitní a vysoce účinné. Můžete si vybrat ze 3 druhů nástavců čisticího kartáče a v případě potřeby prodloužit jeho rukojeť.

Díky otočné hlavici, na které se nachází 3000 vysoce kvalitních štětin a díky 300 otáčkám za minutu dosáhnete rotačním čistícím kartáčem úžasných výsledků. Dokonale vyčistíte vaši kuchyni, koupelnu, či jiné prostory uvnitř i venku.


 

DOPRAVA ZDARMA

Zde naleznete výhodné dvojbalení mopu s rozprašovačem ke kterému získáváte dopravu zdarma.

Nebo si vyberte balíček který obsahuje účinný čistící mop s rozprašovačem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SENZAČNÍ ELEKTRICKÝ ROTAČNÍ ČISTICÍ KARTÁČ

I vy chcete mít velmi rychle a kvalitně vyčištěný domov? Díky elektrickému bezdrátovému čisticímu kartáči toho s lehkostí dosáhnete.

Snadno se s ní manipuluje. Okamžitě a bez větší námahy uvidíte rozdíl na čištěných površích v kuchyni či koupelně.

 

 unikatni-elelektricky-kartac-

DOKONALÁ ČISTOTA BEZ NÁMAHY

Čištění koupelny či kuchyně obvykle při použití klasických postupů vyžaduje při práci dlouhotrvající klečení, což způsobuje bolesti v kolenou a bolesti zad. Díky jedinečnému elektrickému čistícímu kartáči je tomu konec. Čištění bude dokonalé a použitím vhodného příslušenství jednoduché.

 

JAK TO FUNGUJE

Tento jedinečný čistící kartáč funguje na základě práce vysokorychlostní rotační a otočné hlavice – až 300 otáček za minutu. Navíc se na otočné hlavici nachází 3000 vysoce kvalitních štětin. Čištění bude dokonalé.

 

3 RŮZNÉ NÁSTAVCE

3 různé nástavce jsou určeny k vyčištění různých typů ploch. Polokulovitý kartáč je určen pro povrchy jako umyvadla či sprchové kouty. Pomocí kuželovitého nástavce vyčistíte úzké prostory a spáry. Plochý kartáč je nejvhodnější pro podlahy, stěny a jiné rovné povrchy.

 

 cistici-kartac

VYČISTÍ I TĚŽKO DOSTUPNÁ MÍSTA

Díky vynikající prodlužovací rukojeti dosáhnete dokonalé čistoty i na těžko dostupných či těžko čistitelných místech, jako jsou například rohy sprchového koutu.

 

SNADNÉ POUŽITÍ

Použití elektrického rotačního kartáče je velmi jednoduché. Nasaďte jeden ze 3 možných nástavců podle typu čištěného povrchu. V případě potřeby použijte prodlužovací rukojeť. Potom čistící kartáč tlačítkem zapněte a v okamžiku můžete začít čištění.

 

POHODLNÉ NABÍJENÍ

Nabíjení elektrického rotačního kartáče je také velmi rychlé, pohodlné a snadné – pomocí praktické nabíječky. Žádný kabel vám později při čištění nebude překážet.

 

 elektricky-cistici-kartacek

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Obsah balení

  • 1 x Čistící kartáč
  • 1 x nabíječka
  • 1 x plochý kartáček na větší plochy
  • 1 x kuželovitý kartáček na čištění spár
  • 1 x polokulovitý kartáček na různé povrchy
  • 1 x prodlužovací rukojeť

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: