Jedinečná klipsa proti chrápání

Kód: DS10612611
389 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Patříte mezi ty, kteří v noci nemohou spát a budí Vás něčí chrápání? A nebo jste to vy, kdo svým chrápáním budí ostatní? Skoncujte s tím jednou pro vždy. Na tenhle problém Vám zaručeně pomůže klipsa proti chrápání.

Díky této klipse se značně zlepší dýchání nosem a chrápání začne ustupovat. Dopřejte sobě i ostatním příjemné spaní s tímto šikovným dárkem. Klips je zakončen magnety Zlepšení dýchání nosem Vyrobeno z netoxického materiálu baleno v ochranném pouzdře.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ VZNIKÁ CHRÁPÁNÍ?

Nejčastější příčinou chrápání je špatná průchodnost nosu během spánku. Následně člověk dýchá ústy. Znamená to, že krční otvor se zúží, následkem toho vzniká špatný průchod vzduchu.

Tím, že člověk potřebuje stejnoměrné množství vzduchu v plicích, rychlost přívodu vzduchu se zvyšuje. Tlak v krku se zvýší, čep i měkké patro začne vibrovat. Zvuk, který vzniká při těchto vibracích se nazývá chrápání.

Nosní klipsa zprůchodňuje dýchací cesty a tak zabraňuje chrápání. Celý proces probíhá podvědomě. Samotný spánek nenarušuje, naopak zvyšuje jeho kvalitu, protože chrápání je pro lidský organismus vysilující.


jedinecna-klipsa-proti-chrapani

 

JAK FUNGUJE NOSNÍ KLIPS

Nosná klipsa pomáhá rozšiřovat nosní dírky. Tím pomáhá lépe dýchat a to v jakékoliv poloze. Člověk takto není nucen dýchat ústy. Dýcháním nosem se úplně odstraňuje chrápání.

Je vyrobena z speciálního materiálu, který je příjemný na používání a zároveň hygienicky.
Nosná klipsa je účinný, jednoduchý a levný způsob jak odstranit chrápání.


 

NÁŠ TIP 

HODINKY PROTI CHRÁPÁNÍ 

 

hodinky proti chrápání

 

Budíte se unavený, vyčerpaný a nevyspalý? Pravděpodobně je na vině chrápání, které omezuje i vašeho partnera. Vyspěte se bez chrápání jednoduše a účinně. Přinášíme Vám revoluční řešení - hodinky proti chrápání.

 

 

UNIKÁTNÍ MASKA NA OČI NA SPANÍ

 

maska na oči na spaní

 

Maska na spaní výborně chrání oči před světlem. Díky masce na oči mnohem rychleji usnete a budete mít kvalitnější a zdravější spánek.

 

 

BLUETOOTH MASKA NA SPANÍ SE ZABUDOVANÝMI SLUCHÁTKY

 

bluetooth maska na spaní se zabudovanými sluchátky

 

Máte problém usnout, vyrušuje Vás světlo z pouliční lampy, potřebujete spát přes den? Přinášíme skvělé řešení - maska na očí na spaní se zabudovanými sluchátky.

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: