DVOJBALENÍ - Účinný oboustranný magnetický čistič oken

Kód: DA29056040
779 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Vynikající oboustranný magnetický čistič oken vám pomůže vyčistit okna na obtížně přístupných místech. Budou zářit čistotou a to za pouhých pár minut.

Magnetický čistič oken oceníte jak při pravidelném čištění oken vašeho auta, tak při vyčištění větších skleněných ploch. Má například využití i při stále více oblíbených skleněných dveřích či zástěnách na sprchovém koutě.

Čištění tímto oboustranným magnetickým čističem oken je jednoduché, kvalitní a vysoce účinné. Díky silnému magnetu dokonale vyčistíte najednou obě strany okna.

Už více nebudete odsouvat omývání oken na „potom“. Díky magnetickému myči oken se tato činnost stane zábavou!


 

NÁŠ TIP

Zde naleznete výhodné 3-balení magnetického čističe oken s DOPRAVOU ZDARMA.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚŽASNÝ OBOUSTRANNÝ MAGNETICKÝ ČISTIČ OKEN

I vy chcete mít velmi rychle a kvalitně vyčištěná okna? Máte problém s čištěním skla na nedostupných místech? Bydlíte na vrchních patrech a čištění oken je Vám nepříjemné? Díky magnetickému čističi bude čištění nesmírně pohodlné, jednoduché a rychlé.

Navíc se s ním snadno manipuluje, obě strany okna vyčistíte najednou a vy okamžitě uvidíte rozdíl.

 

 unikatni-cistic-oken

 

ČISTÁ OKNA ZA NĚKOLIK MINUT

Tento jedinečný magnetický myč oken zvládne mytí oken z obou stran najednou. Díky silnému magnetu, který se nachází v obou částech čističe, myjete obě strany okna současně, což Vám šetří čas a námahu.

Čištění bude rychle hotovo!

 

PRO SKLA S TLOUŠŤKOU DO 1 CM

Senzační magnetický čistič oken vám pomůže s mytím různého skleněného povrchu o tloušťce do 1 cm. Snadno vyčistíte okna na letních terasách, skleněné dveře a zástěny na sprchových koutech či dokonce okna na vašem autě. A to vše velmi pohodlně, rychle a jednoduše.

 

UMYJE I OKNA NA NEJVYŠŠÍCH POSCHODÍCH

Okna v nejvyšších patrech a bez balkonu umí způsobit nemalé potíže při udržování jejich čistoty. Díky oboustrannému magnetickému čističi oken to nebude žádný problém. Navíc je vnější strana čističe vybavena chytrým lankem, takže budete mít obě strany čističe zaručeně pod kontrolou.

 

 vynikajici-cistic-oken

 

SNADNÉ POUŽITÍ

Použití oboustranného magnetického čističe oken je velmi jednoduché. Navlhčete mycí části čističe, přidejte prostředek na čištění oken, přitlačte obě strany na okno proti sobě, navlečte si na zápěstí jistící lanko a čištění může začít.

 

PRO KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÁ OKNA

Díky speciálním materiálům použitým při výrobě je čistič na sklo mimořádně účinný. Vaše okna budou dokonale čistá během okamžiku.

 

RYCHLÉ ČIŠTĚNÍ

Čištění magnetického čističe oken je také velmi rychlé, praktické a snadné. Vodou vyčistíte čistící části tohoto myče oken a je opět připraven k dalšímu použití.

 

 oboustranny-cistic-oken

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál: plast, guma, magnet
  • Rozměry: 15,5 x 13,5 x 7 cm
  • Pro sklo o tloušťce: do 1 cm (není funkční na dvoj-sklo)
  • Obsah balení: 1 kus

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: