DVOJBALENÍ - Unikátní magnetická bandáž na zápěstí

Kód: DA80811490
909 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Unikátní magnetická bandáž na zápěstí je určena při problémech s karpálním tunelem, klouby ruky, při bolesti a únavě zápěstí.

Díky speciálnímu designu dochází k řízené kompresí pro odstranění bolesti. Zároveň terapeutické magnety přispívají k regeneraci a zlepšení hybnosti. Bandáž je univerzální na levou i pravou ruku, vhodná pro muže i ženy.

Terapeutická bandáž na zápěstí je vhodná pro dlouhodobé a pravidelné používání. Využijete ji doma, v práci, ve škole a všude tam, kde ji potřebujete. Je doporučená chiropraktiky, terapeuty i odborníky jako terapeutická pomůcka pro zlepšení zdraví vašeho zápěstí.


 

NÁŠ TIP

Zde najdete rukavice pro revmatiky pro pohodlné a každodenní nošení.

Při revmatismu a zánětlivých onemocněních je důležité očistit tělo od nežádoucích látek. Vhodnou pomocí mohou být detoxikační náplasti.

Důležité je i cvičení pomocí posilovače zápěstí.

Potřebnou oporu můžou dodat i speciální rukavice pro zpevnění zápěstí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ BANDÁŽ VHODNÁ PŘI BOLESTI ZÁPĚSTÍ, KARPÁLNÍM TUNELU A JINÉ

Terapeuti doporučují na rychlou rehabilitaci i po lehkých výronech, přetížení při problémech s karpálním tunelem. Tato inovativní podpora zápěstí nabízí potřebnou stabilitu a velmi dobrou přilnavost. Bandáž je díky svému designu ideální pro muže i ženy. Snadno se čistí a je odolná proti poškození. Speciální materiál zajišťuje velmi pohodlné nošení.

 

 terapeuticka-magneticka-bandaz-cz

 

JAK FUNGUJE TATO BANDÁŽ NA ZÁPĚSTÍ?

Tato bandáž je vyrobena z elastického, prodyšného silikonu, který zpevňuje karpální kloub a karpometakarpální kloub palce, zajišťuje kompresi a také zahřívá kloub. Zmenšuje bolest spojenou s přetěžováním kloubu.

Mírná komprese a teplo nejen pomáhají kontrolovat a snižovat otoky kloubů, ale také zvyšují cirkulaci krve a kyslíku do jednotlivých tkání. Zároveň výkonné magnety dodávají poškozeným tkáním blahodárnou magnetoterapii.

 

PROČ MAGNETOTERAPII?

Magnetické pole podporuje zásobování tkání kyslíkem a výživnými látkami, průtok krve v žilách, artériích a kapilárách se podstatně zvyšuje. Následně dochází k zásobování buněk vitamíny, stopovými prvky a hormony. Pravidelné používání 2 až 3 hodiny denně může přispívat k zmírňování bolesti kloubů a urychlovat regeneraci poškozených tkání.

 

PRO KOHO JE BANDÁŽ URČENA?

  • Pro lidi trpící bolestmi zápěstí, únavou a přetížením
  • Pro lidi trpící karpálního tunelu a bolestí zápěstí
  • Při práci s počítačem
  • Při sportovních aktivitách

 bandaz

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY PRO MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST

Speciální magnetická bandáž na zápěstí je vyrobena z nejkvalitnějších flexibilních materiálů pro maximální účinek. To zajistí, že Vám poskytne potřebnou oporu i po dlouhodobém používání. Výkonné magnety vám poskytnou terapeutickou magnetoterapii kdykoliv.

 

VHODNÉ PRO MUŽE AJ ŽENY

Pro maximální terapeutický účinek a v závislosti na rozsahu onemocnění se doporučuje pravidelné nošení 2 až 3 hodiny denně nebo podle potřeby. Je ji možné nosit v noci, během spánku, přes den nebo kombinovane. Bandáž je určena pro ženy i muže na levou i pravou ruku.

*Variantu produktu odesíláme na základě naší skladové dostupnosti.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: