DVOJBALENÍ - Unikátní magnetická bandáž na kotník

Kód: DA75336901
909 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Unikátní magnetická bandáž na kotník je určena při problémech s bolestí kotníku, při poraněních, problémech s achilovou šlachou a klenbou nohy, při bolesti a únavě.

Díky speciálnímu designu dochází k řízené kompresi pro odstranění bolesti. Zároveň terapeutické magnety přispívají k regeneraci a zlepšení hybnosti. Bandáž je univerzální na levou i pravou nohu, vhodná pro muže i ženy.

Terapeutická bandáž na kotník je vhodná pro dlouhodobé a pravidelné používání. Využijete ji doma, v práci, ve škole a všude tam, kde ji potřebujete. Je doporučena chiropraktiky, terapeuty i odborníky jako terapeutická pomůcka pro zlepšení zdraví vašeho kotníku.


 

NÁŠ TIP

Při problémech s plochou nohou, klenbou nohy přinášíme speciální terapeutický balíček.

Vhodnou variantou při bolesti jsou i gelové nebo pěnové vložky do bot.

Zde naleznete další produkty pro péči o nohy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ BANDÁŽ VHODNÁ PŘI BOLESTI ČLENKU

Terapeuti doporučují pro rychlou rehabilitaci i po lehkých výronech, přetížení při problémech s kotníkem. Tato inovativní podpora kotníku nabízí potřebnou stabilitu a velmi dobrou přilnavost. Bandáž je díky svému designu ideální pro muže i ženy. Snadno se čistí a je odolná proti poškození. Speciální materiál zajišťuje velmi pohodlné nošení.

 

 bandaz-na-clenok

JAK FUNGUJE TATO BANDÁŽ NA KOTNÍK?

Tato bandáž je vyrobena z elastického, prodyšného silikonu, který zpevňuje kotníkový kloub, zajišťuje kompresi a také zahřívá kloub. Zmenšuje bolest spojenou s přetěžováním kloubu.

Mírná komprese a teplo nejen pomáhají kontrolovat a snižovat otoky kloubů, ale také zvyšují cirkulaci krve a kyslíku do jednotlivých tkání. Zároveň výkonné magnety dodávají poškozeným tkáním blahodárnou magnetoterapii.

 

PROČ MAGNETOTERAPIE?

Magnetické pole podporuje zásobování tkání kyslíkem a výživnými látkami, průtok krve v žilách, arteriích a kapilárách se podstatně zvyšuje. Následně dochází k zásobování buněk vitamíny, stopovými prvky a hormony. Pravidelné používání 2 až 3 hodiny denně může přispívat ke zmírňování bolesti kloubů a urychlovat regeneraci poškozených tkání.

 

PRO KOHO JE BANDÁŽ URČENA?

  • Pro lidi trpící bolestmi kotníku, únavou a přetížením
  • Pro lidi po poraněních kotníku, při problémech s klenbou nohy
  • Při sportovních aktivitách

 magneticka-bandaz na clenok

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY PRO MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST

Speciální magnetická bandáž na kotník je vyrobena z nejkvalitnějších flexibilních materiálů pro maximální účinek. To zajistí, že vám poskytne potřebnou oporu i po dlouhodobém používání. Výkonné magnety vám poskytnou terapeutickou magnetoterapii kdykoli. Tato kombinace činí z této bandáže prémiový produkt.

 

VHODNÉ PRO MUŽE I ŽENY

Pro maximální terapeutický účinek a v závislosti na rozsahu onemocnění se doporučuje pravidelné nošení 2 až 3 hodiny denně nebo podle potřeby. Lze ji nosit v noci, během spánku, ve dne nebo kombinované. Bandáž je určena pro ženy i muže na levou i pravou nohu.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: