DVOJBALENÍ - Účinná dlaha proti skřípání zubů - bruxizmus

Kód: DA87015220
Akce Tip
559 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Balíček obsahuje 2 balení terapeutických dlah proti skřípání zubů za výhodnou cenu.

Trpíte skřípěním zubů, vaše zuby jsou citlivé, bolestivé? Poznejte unikátní řešení. Chránič proti skřípání zubů je průhledná pomůcka, která chrání Vaše zuby před mechanickým opotřebením. Účinně zabraňuje nočnímu skřípání zubů a zajišťuje potřebnou relaxaci čelistním svalům.

Skřípání zubů způsobuje, citlivost, bolest, poškození skloviny, obroušení zubů, zlomení, bolest temporomandibulárního kloubu a svalů, bolesti čelistí, krku a jiné nežádoucí důsledky. Zbavte se tohoto zlozvyku a zachraňte si své zuby.

Tento univerzální chránič je vhodný pro všechny věkové skupiny. Snadno se přizpůsobí každému. Jednoduše si ho vytvarujete přesně podle vašich potřeb. Dokonale chrání vaše zuby.

Je vyroben z hypoalergenního materiálu. Díky nejkvalitnějším materiálem má maximální životnost a funkčnost.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEGATIVNÍ DOPADY BRUXISMU

Bruxismus nebo i skřípání zuby je podvědomí zlozvyk, který negativně ovlivňuje vaše zdraví. Sice mu nedokážeme zabránit ale dokážeme zabránit nežádoucím důsledkům.

Chronické skřípání zuby může v téměř všech případech silně poškodit váš chrup. Drobné trhlinky na zubech a zubních výplních se postupně zvětšují, jsou náchylné k zubnímu kazu. Zuby jsou citlivější a bolestivější. Může dojít až k zlomeninám zubů, k poškození parodontu a nevratné ztrátě zubů.

Jsou přetěžovány a poškozovány čelistní klouby, žvýkací svaly a zuby. Jsou možné i napětí v oblasti hlavy a krku jako i bolesti obličeje a hlavy.

 dlaha-proti-skripani-zubu

UNIKÁTNÍ DLAHA PROTI BRUXISMU

Bruxismus je choroba (zvyk) sestávající z nedobrovolného a nekontrolovaného zatínání a skřípání zuby (nejčastěji během spánku). Jeho hlavní příčinou je stres a svalové napětí.

S tímto nechtěným zlozvykem Vám může pomoci právě tento chránič proti skřípání zubů, který dokonale chrání vaše zuby před obrušováním, zlomením a dalšími nežádoucími jevy.

  • Snadno se přizpůsobí zubnímu oblouku
  • Zmírňuje příznaky zatínání a skřípání zubů
  • Nejkvalitnější materiály
  • Maximální životnost
  • Dokonalá ochrana vašich zubů

 

JAK FUNGUJE CHRÁNIČ PROTI BRUXISMU

Tento speciální chránič funguje jako pohodlná no velmi účinná mechanická bariéra při zakousnutí zubů. Zuby se při podvědomém zatínání neobrušují. Pevná dlaha je ochrání před mechanickým poškozením. Zároveň pomáhá uvolňovat tlak v kloubu.

 

TENKÝ A FLEXIBILNÍ DESIGN PRO MAXIMÁLNÍ KOMFORT

Tento chránič zubů je speciálně navržen týmem odborníků, aby se zabránilo skřípání a svírání zubů. Design tohoto chrániče je navržen tak aby byl maximálně pevný, flexibilní a pohodlný na nošení. Během spánku nijak nepřekáží a je příjemný na nošení. Chraňte svůj úsměv během spánku.

 

 unikatni-dlaha-proti-bruxizmu

 

VHODNÝ PRO KAŽDÉHO

Díky univerzální velikosti a možnosti tvarování je tento chránič vhodný pro muže, ženy i děti. Pohodlně si ho vytvarujete a přizpůsobíte podle vašich potřeb.

 

JAK SE CHRÁNIČ PROTI BRUXISMUS POUŽÍVÁ

Převařte vodu a nalijte do skleněné nádoby. Když voda vychladne na přibližně 70 °C, vložte dlahu do nádoby s vodou. Po cca 20 - 30 sekundách dlahu vytáhněte, nasaďte na zuby a pevně zakousněte. Po 1 - 2 minutách dlahu vytáhněte z úst a vložte do 2 - 3 minut do studené vody. Dlaha je připravena k použití. Pokud je dlaha příliš velká můžete ji zastřihnout nůžkami.

 

MULTIFUNKČNÍ VYUŽITÍ

Tyto chrániče na zuby můžete využít i jako lehkou a pohodlnou ochranu zubů při sportech s lehkým kontaktem ale také při bělení zubů a jiných činnostech.

 

 terapeuticka-dlaha-proti-skripani-zubu

JEDNODUCHOST A RYCHLOST POUŽITÍ KTEROU SI ZAMILUJETE

Po vytvarování chrániče jej můžete kdykoliv použít podle vašich potřeb. Stačí jej nasadit a ihned chrání vaše zuby. Po použití je třeba chránič důkladně omýt. Doporučujeme používat na vyčištěné zuby.

 

SPECIFIKACE

  • rozměry (šířka / délka): 6,5x7cm
  • hmotnost: ~ 0,01 kg

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: