Sada pro revmatiky

Kód: DS99964584
Akce Tip
829 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Balíček obsahuje rukavice pro revmatiky a měsíční balení detoxikačních náplastí. K tomuto balíčku nyní DOPRAVA ZDARMA.

Balíček pro revmatiky je sestaven pro komplexní terapii při problémech s revma, artritidou, bolestmi zápěstí, karpálního tunelu. Kompresní rukavice podporují regeneraci, úlevu od bolesti a detoxikační náplasti pomáhají odstraňovat toxiny a nežádoucí látky a pro zmírnění zánětů. 

 

ERGONOMICKÉ KOMPRESNÍ RUKAVICE 

jsou určeny pro celodenní nošení, pro terapeutické uvolnění od bolesti, zánětu, otoku a pro podporu regenerace kloubů, svalů a šlach rukou. 

Rukavice jsou efektivní zejména při potížích s revma, osteoartritidou, Raynaudův syndrom, Dupuytrenove kontraktury, karpálním tunelu,  po úrazech při poruchách prokrvení - studené ruce a jiných potížích.

 

NÁPLASTI NA DETOXIKACI 30ks

jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí. Díky unikátnímu složení mají náplasti pozitivní vliv na, fungování vašeho organismu, odstraňují toxiny, škodlivé látky a pomáhají Vám očistit organismus, zmírnit a zároveň předcházet různým onemocněním.

Odstranění odpadních látek a toxinu přináší velkou úlevu organismu, pomoc při zlepšení zdravotního stavu při různých nemocech jako revma, artritida, nespavost, únava, kožní problémy, zácpa, lupénka. Detoxikace přispívá také ke zlepšení imunity, zlepšení pokožky, pro zastavení vypadávání vlasů a zvýšení celkové vitality.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

REVMATOIDNÍ ARTRITIDA - PŘÍČINY, PŘÍZNAKY

Revmatoidní artritida nebo (revma, artritida) je závažné autoimunitní, zánětlivé onemocnění neznámé příčiny. Revma se projevuje bolestmi kloubů, otoky, citlivostí kloubů na dotek, zarudnutím a zvýšenou teplotou kloubů. Nejčastěji se bolesti objevují v malých kloubech rukou, později i na jiných místech. Jeho charakteristickým znakem je symetrické postižení kloubů. Revma se nejčastěji se vyskytuje ve věku 40 až 60 let, 3x častěji u žen než u mužů. Při revma je důležité regulovat zánět a bolest. 

S tím Vám pomohou tyto speciální rukavice, které se zaměřují na zmírnění zánětuotoku, bolesti a pro zachování funkce kloubů. 

Tyto kompresní rukavice bez prstů podporují velkou pomoc u pacientů s revmatoidní artritidou, osteoartritidou, revmatismem a syndromem karpálního tunelu. Ať už pracujete na zahradě, v kanceláři nebo s jinými věcmi, tyto prodyšné měkké rukavice zlepší váš život. Dopřejte svým zraněným rukám terapeutické teplo na zmírnění bolesti. Uklidňující úleva pro vaše ruce.

 
rukavice-pro-revmatiky
 
 

Napomáhají úlevě od bolesti, otoku a ztuhlosti
Zvyšují prokrvení dané oblasti a tím podporují přirozenou regeneraci
Vhodné při revmatoidní artritidě, karpálního tunelu, osteoartróze, Raynaudův syndrom, Dupuytrenove kontraktury a jiné
Vyvinutá lékaři specializovanými na zmírnění příznaků artritidy - revmatu
Nijak nezatěžují organismus vedlejšími účinky a toxickými látkami
Pozitivní pomáhá ovlivňovat udržení pružnosti kloubů a kostí
Pomáhá rozproudit klouby od ranní ztuhlosti kloubů
 
 
 

RUKAVICE VYTVOŘENÉ LÉKAŘI PRO EFEKTIVNÍ, NEINVAZIVNÍ ZMÍRNĚNÍ PROBLÉMŮ

Patentované kompresní rukavice jsou navrženy týmem lékařů specializovanými na zmírnění příznaků artritidy - revma a jiných problémů.

Ať už je to osteoartritida, revmatoidní artritida, Raynaudův syndrom, syndrom karpálního tunelu, Dupuytrenova kontraktura, psoriatická artritida a dokonce i zranění související se sportem, při poruchách prokrvení - studené ruce, naše rukavice poskytnou rychlou úlevu od bolesti.

Pokud trpíte artritidou, revma či jinými onemocněními víte, že i ty nejjednodušší úkoly mohou být neuvěřitelně bolestivé. Poznejte tyto terapeutické rukavice, které vám mohou pomoci žít kvalitnější život.

specialni rukavice proti bolesti

 
PROČ POMÁHÁ KOMPRESE

Komprese dodává potřebnou oporu kloubem. Mírná komprese a teplo nejen pomáhají kontrolovat a snižovat otoky kloubů, ale také zvyšují cirkulaci krve a kyslíku do jednotlivých tkání. Díky tomu nejen odstraňují bolest, ale pomáhají i regenerovat poškozené tkáně.

rukavice-pro-revmatiky-specialni


 

UNIKÁTNÍ DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI

Detoxikační čistící náplasti jsou neinvazivní a překvapivě účinnou cestou očisty organismu, jak pomoci svému tělu v odstraňování těžkých kovů, metabolických odpadů, toxinů a jiných chemikálií. Náplasti představují jednoduchý způsob detoxikace bez drastických diet a omezení.

 

odstraneni-toxinu

 

  • Odstraňují škodlivé toxiny a posilují imunitní systém
  • Zbavují stresu, chronické únavy, zánětu a bolestí
  • Žádné pilulky a chemické látky - čistě přírodní řešení
  • Úžasné výsledky bez vedlejších účinků
  • Jednoduché a snadné použití bez drastických diet
  • Podstatné snížení tělesné únavy, odstraňují bolesti hlavy, kloubů a zad
  • Okamžitě zaznamenáte pozitivní efekt, použití je naprosto bezpečné

 

PRO KOHO JSOU DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI VHODNÉ?

Odpadní látky a toxiny, které se po celý život hromadí v našem těle, znamenají pro náš organismus zátěž v podobě různých onemocnění, například únava, bolest hlavy, špatný krevní oběh, chronické bolesti, slabý imunitní systém, zácpa, artritida, revma, deprese a kožní onemocnění jako lupénka, ekzém, seborea, časté záněty a jiná onemocnění.

Buďte nápomocni svému tělu při procesu zbavování se těchto odpadních látek.

 

CO SE SKRÝVÁ ZA TAJEMSTVÍM ÚSPĚCHU?

Tělo se detoxikuje přirozeným způsobem a to zejména pocením. Prostřednictvím žláz se očišťuje lymfa a organismus se dostává do rovnováhy.Proto je tak prospěšný sport nebo saunování. Podle tradiční čínské medicíny chodidla obsahují až 60 aktivních bodů, které přímo ovlivňují další orgány a chod celého organismu.

Potní žlázy spolu s akupresurní body se nacházejí ve velké míře právě na chodidlech. Tuto jedinečnou vlastnost chodidel můžete využít právě při detoxikaci a podpoře vašeho zdraví a kondice. Právě z toho důvodu se náplasti lepí na chodidlech.

Unikátní aktivní látky v náplastech na sebe vážou toxiny kolující přes tyto akupresurní body, podporují jejich vylučování z těla a tím pomáhají v procesu přirozené regenerace. Detoxikační náplasti na nohy během spánku detoxikují váš organizmus a tak pečují o vaše zdraví.

*Balení obsahuje pár rukavic pro revmatiky a 30 ks detoxikačních náplastí.


 

NÁŠ TIP:

Na bolest kloubů doporučujeme multifunkční masážní přístroj.

Na úlevu od bolesti kyčlí je vhodný speciální anatomický polštář.

Pokud trpíte krvácením dásně, zánětem či paradentózou řešením je revoluční ústní sprcha .

S vbočeným palcem - (halluxy) si poradí tento účinný korektor palce.


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: