Vytrhávač plevele - násadka

Kód: DS37356483
409 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte profesionální vytrhávač plevele, který vám mimořádně usnadní vytrhávání plevele a maximálně zkrátí čas strávený vytrháváním plevele.

Plevel vytrháváte vestoje bez zbytečného ohýbání. Takto šetří nejen čas ale i vaše záda, ruce a kolena. Používá se pohodlně a snadno a na vytrhávání není potřebná síla, proto je zařazení vhodné i pro starší lidi.

Toto zařízení je určeno pro každého zahrádkáře jako jedinečná pomůcka, která usnadní práci v zahradě. Nejkvalitnější materiály a patentovaná technologie výroby jsou zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ VYTRHÁVAČ PLEVELE

Nebaví Vás vytrhávání otravné plevele? Chcete zkrátit čas strávený vytrháváním plevele na minimum? Chcete se jí zbavit i s kořeny a přitom nepoškodit ostatní rostliny? Právě pro vás přinášíme tento jedinečný odstraňovač plevele, který je nenahraditelným pomocníkem každého zahrádkáře. Díky patentovanému designu a maximální kvalitě se jedná o prémiový produkt.

  • Pro nejjednodušší vytrhávání plevele
  • Plevel odstraňuje i s kořeny
  • Výrazně zkracuje čas
  • Šetří vaše záda a ruce
  • Nejkvalitnější materiály

 

vytrhávač-plevele

 

JAK VYTRHÁVAČ PLEVELE FUNGUJE

Tento jedinečný vytrhávač plevele funguje dokonale díky propracovanému designu. Ostrou násadu zapíchnete až ke kořenům pouhým došlápnutím na stupátko. Následně plevel jednoduše odstraníte.

 

PRO NEJRYCHLEŠÍ VYTRHÁVÁNÍ PLEVELE

Ušetřete Váš drahocenný čas a pořiďte si tento jedinečný vytrhávač plevele. Během chvilky vytrhnete jakoukoliv plevel. Mimořádně rychlé, efektivní a pohodlné řešení které výrazně zkrátí čas strávený vytrháváním plevele.

 

ŽÁDNÁ BOLAVÁ ZÁDA

Při vytrhávání plevele se už nemusíte ohýbat. Od teď můžete plevel vytrhávat pohodlně ve stoje. Takto šetříte nejen vaše ruce ale i vaše záda.

 

ERGONOMICKÝ DESIGN

Vytrhávač plevele byl navržen s maximálním důrazem na ergonomii pohybu, jednoduchost a snadnost použití. Práce s ním je nesmírně pohodlná a snadná. Zařízení je vhodné pro muže i ženy všech věkových kategorií.

 

profesionální-vytrhávač-plevele

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY PRO MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST

Díky použití vysoce kvalitních materiálů má tento vytrhávač plevele mimořádnou životnost a výjimečnou funkčnost. Maximální odolnost materiálů umožňuje použití na jakoukoliv plevel v různých druzích půdy.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Protiskluzová noha
  • Rozměry: 14,5 cm x 13,5 cm
  • Černá barva

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: