Účinná magická čistící rohožka z mikrovlákna hnědá

Kód: DS52977434
Akce Tip
619 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Magická rohožka účinně a jednoduše absorbuje nečistoty, mastnotu, vodu, zachycuje špínu, vlhkost, chrání vaši podlahu a koberce před nepořádkem a poškozením.

Je vyrobena ze unikátního mikrovlákna, které má speciální absorbční vlastnosti násobně větší než klasická rohožka. Po rohožce stačí pouze projít a v okamžiku zachytí vlhkost, špínu, alergeny, prach a jiné nečistoty.

Rohožka je vhodná také pro psy a kočky, kde jim v okamžiku vyčistí špinavé tlapky. Kouzelná rohožka je určená pro použití v bytě, domě, pro hlavní vchody, boční dveře, kuchyně, vchody do garáží, na terasu, zahradu, před karavan, zkrátka všude kde je znečištění.

Rohožku po zašpinění jednoduše vyperete v pračce a vyvěsíte. Opakováním praním se rohožka neničí právě naopak - posiluje se sací efekt.


 

Nyní akce: Ke dvoj balení magické rohožky DOPRAVA ZDARMA.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MAGICKÁ ROHOŽKA - TOP ŘEŠENÍ NA ZACHYTÁVANÍ NEČISTOT A BLÁTA

Kouzelná rohožka je mimořádně savá a zachycuje nečistoty a bláto na svém unikátním povrchu, jakmile na něj vstoupíte. Tato neuvěřitelná konstrukce spolu se svými vysoce absorpčními vlákny nasává vlhkost rychleji než běžná rohož. Rohožku můžete použít také do koupelny. Nemusíte si otírat boty, stačí jen projít.

Znečištění, voda, prach, štěrk, bláto, sníh, déšť, tráva, toto vše okamžitě zlikvidujte tato kouzelná rohožka. Vaše podlahy budou čisté a suché.

 

magická-čistící-rohožka-z-mikrovlákna-černá

  • Vhodné pro venkovní i vnitřní použití
  • Absorbuje velké množství tekutiny
  • Dobrá čistící účinnost
  • Nadčasový a stylový design - špína je díky skvrnitému vzoru nepostřehnutelná
  • Zabraňuje uklouznutí rohože při přizpůsobení se spodní konstrukci
  • Ploché hrany pro bezpečnou chůzi
  • UV ochrana barev a dlouhá životnost
  • Vhodný na jakoukoli podlahu
  • Snadné čištění a rychlé schnutí

 

NENAHRADITELNÝ POMOCNÍK V ZIMĚ A V DEŠTIVÝCH DNECH

Určitě znáte mokré kaluže vody na vaší podlaze zejména v zimních měsících či deštivých dnech, které musíte vytírat stále, zas a znova. Právě tehdy je tato rohožka neuvěřitelným pomocníkem k nezaplacení. Zbavte se otravného utírání a užijte si vždy čistou podlahu.


 

Nyní akce: Ke dvojbalení magické rohožky DOPRAVA ZDARMA.


ROHOŽKA PRO PSY A KOČKY

Zázračná rohožka je jedním z nejjednodušších a nejrychlejších způsobů, jak vyčistit mokré a špinavé tlapky vašeho domácího mazlíčka. Rohožka účinně odstraňuje vlhkost a nepořádek z tlapek.

 

Magická-čistící-rohožka-černá

 

NÍZKÁ VÝŠKA VLASU

Nízká výška vlasu rohožky umožňuje umístění u dveří, kde by rohože s vyšším profilem bránily otevření dveří.

 

JEDNODUCHÉ ČIŠTĚNÍ ROHOŽKY

Magická rohožka se dá jednoduše vyprat v pračce a vyvěsit na šňůru či sušák. Následně ji můžete používat opakovaně, stále dokola. Nejkvalitnější materiály jsou zárukou dlouhé životnosti vaší rohožky.

 

KVALITA OVĚŘENÁ ZÁKAZNÍKY

Tyto speciální rohožky byly určeny zejména pro 5 hvězdičkové hotely, velké nákupní zařízení, jakož i ve velkých bankách a komerčních budovách. Právě pro jejich osvědčenou účinnost jsou vyráběny a distribuovány i pro běžné domácí použití, kde se těší nesmírné popularitě.

 

 Magická-čistící-rohožka-z-mikrovlákna

 

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Speciální gumové lemování ze spodní strany drží rohožku na svém místě, zabraňuje nebezpečí uklouznutí a zakopnutí.

 

PRO MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST

Před prvním použitím rohožku namočte ve studené vodě a nechte zcela vyschnout. Opakované praní a sušení zvyšuje sací efekt. Při praní nepoužívejte aviváže - stačí čistá voda. Sušte přirozeným způsobem - vyhněte se sušení na radiátoru. Přespříliš přímé teplo může poškodit pryžovou část na zadní straně. 

Rozměr rohožky je 46x62 cm


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: