Jedinečná ochranná síťka proti hmyzu, komárům a mouchám na dveře

Kód: DS41890011
409 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Ochranná síťka proti hmyzu je jedinečná pomůcka pro všechny. Je určena do každé domácnosti na jakékoliv dveře pro každého, kdo se chce chránit před otravným hmyzem.

Instalaci zvládne každý. Není potřeba žádné vrtání ani složité montování. Jednoduše síťku přilepíte pomocí speciální přibalené pásky. Síťku si pohodlně přizpůsobíte velikosti a tvaru vašich dveří.

Odteď si můžete vychutnat čerstvý vzduch kdykoliv bez otravných komárů, mouch, včel a jiného hmyzu. Poskytne vám dokonalou ochranu. Můžete ji aplikovat na plastové dveře, dřevěné, balkónové a jiné.

Díky speciálnímu designu je dobře prodyšná no zároveň nepustí do vaší domácnosti žádného nežádoucího návštěvníka. Nejkvalitnější materiály jsou zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Díky univerzálnímu provedení je vhodná na jakékoli dveře.

Speciální design vám umožní přes síťku pohodlně projít. Síťka se následně sama zavře. Poznejte toto nejefektivnější řešení na ochranu vaší domácnosti a užijte si čerstvý vzduch bez otravných mouch.


 

NÁŠ TIP

Zde najdete výhodné 2-balení ochranné sítě proti hmyzu na dveře za zvýhodněnou cenu.

Pokud potřebujete zajistit proti hmyzu i okna máme pro vás vytvořené 5-balení ochranné sítě proti hmyzu na okna ke kterému získáte i DOPRAVU ZDARMA.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE KVALITNÍ SÍŤKU NA DVEŘE PROTI KOMÁRŮM, MOUCHÁM A HMYZU

Hledáte řešení jak si poradit s dotěrnými komáry jednou provždy? Chcete se zbavit dotírající much? Přinášíme řešení, které vám pomůže s obtížným hmyzem. Tato jedinečná síťka proti hmyzu je mimořádně účinné no zároveň zcela bezpečné řešení.

  • Dokonalá ochrana před hmyzem
  • Nejkvalitnější materiály
  • Snadná instalace a manipulace
  • Univerzální design

 sitka-proti-hmyzu

 

DOKONALÁ OCHRANA PŘED HMYZEM

Speciální síťka slouží jako dokonalá mechanická zábrana, takže se k vám žádný hmyz nedostane. Zároveň umožňuje dobrou cirkulaci vzduchu. Ideální pomůcka do každé domácnosti.

 

MAXIMÁLNÍ EKOLOGICKÉ

Poznejte maximálně ekologický způsob odstranění hmyzu z vašeho domova. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky které škodí vašemu zdraví. Jednoduše nainstalujete tuto síťku na vaše dveře a máte klid od otravných škůdců. Pohodlné a elegantní řešení.

 

KDE VŠUDE SÍŤKU VYUŽIJETE

Díky univerzálnímu designu si síťku pohodlně přizpůsobíte na požadované rozměry. Díky tomu ji můžete bezpečně používat na jakékoli dveře. Je vhodná na plastové dveře, dřevěné, balkónové a jiné dveře různých velikosti a tvarů. Hodí se do každé domácnosti, na chalupy a všude tam, kde se chcete chránit před otravným hmyzem.

 

 sitka-na-dvere

JAK SÍŤKU INSTALOVAT

Nejprve důkladně vyčistěte a odmastěte rám dveří. Následně přilepte lepicí pásku, která je součástí balení. Pak instalujte síťku. Začněte od vrchních rohů a postupně ji připevněte po obvodu. Přebytečnou síťku zkrátit nůžkami.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě této sítě proti hmyzu byly použity nejkvalitnější materiály a speciální design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že síťka vám vydrží. Navíc vypadá moderně a stylově, a proto se hodí do každé domácnosti, balkon chalupu či karavan.

 ochranna-sitka

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

  • Rozměry: 210 x 95 cm
  • Balení obsahuje: připínáčky, suché zipy na nalepení, síť dvoudílnou s magnety 

 

NÁŠ TIP

ELEKTRICKÁ PLÁCAČKA NA HMYZ

 

elektrická plácačka na hmyz

 

Poznejte jedinečnou elektrickou plácačku - hmyzí paralyzér. Perfektní nástroj k odstranění všech nežádoucích tvorů. Ať už jde o komáry, mouchy, motýli, osy, pavouci a jiný hmyz, můžete se spolehnout že tato plácačka si s nimi hravě poradí.

 

 

EXCELENTNÍ STOLNÍ VENTILÁTOR K ODPUZOVÁNÍ HMYZU

 

stolní ventilátor pro odpuzování hmyzu

 

Poznejte tento jedinečný stolní ventilátor na odpuzování hmyzu bez chemikálií, díky kterému si užijete stolování a odpočinek bez otravných much či komárů. Odpuzovač funguje stejně dobře v interiéru i v exteriéru.

 

 

PROFESIONÁLNÍ ODPUZOVAČ KOMÁRŮ A HMYZU

 

odpuzovač komárů a hmyzu

 

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje komáry a jiný hmyz.

 

 

VYNIKAJÍCÍ ELEKTRICKÁ PAST NA MUCHY A OVOCNÉ MUŠKY

 

elektrická past na mouchy

 

Vyzkoušejte tuto dokonale účinnou elektrickou past na mouchy, díky které se zbavíte much a ovocných mušek efektivně, pohodlně a velmi rychle.

 

 

VYNIKAJÍCÍ PAST NA LÉTAJÍCÍ HMYZ: MUCHY, OSY, SRŠNĚ

 

past na mouchy, vosy, sršně a jiný létající hmyz

 

Poznejte tuto účinnou past na mouchy, vosy, sršně a jiný létající hmyz, která vám zajistí relax venku bez nepříjemného hmyzu. Na návnadu naláká hmyz dovnitř pasti a tak vás už víc nebude moci štípnout.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: