Originální balíček proti chrápání

Kód: DS99964713
Akce Tip
589 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Balíček proti chrápání obsahuje klipsu proti chrápání a masku proti chrápání za výhodnou cenu.

Klipsa proti chrápání.

Díky této klipse se značně zlepší dýchání nosem a chrápání začne ustupovat. Dopřejte sobě i ostatním příjemné spaní s tímto šikovným dárkem. Klips je zakončen magnety pro zlepšení dýchání nosem. Vyrobeno z netoxického materiálu baleno v ochranném pouzdře.

Maska proti chrápání

Maska proti chrápání udržuje zavřené ústa během spánku a tak eliminuje chrápání.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ VZNIKÁ CHRÁPÁNÍ?

Nejčastější příčinou chrápání je špatná průchodnost nosu během spánku. Následně člověk dýchá ústy. Znamená to, že krční otvor se zúží, následkem toho vzniká špatný průchod vzduchu.

Tím, že člověk potřebuje stejnoměrné množství vzduchu v plicích, rychlost přívodu vzduchu se zvyšuje. Tlak v krku se zvýší, čep i měkké patro začne vibrovat. Zvuk, který vzniká při těchto vibracích se nazývá chrápání.

Nosní klipsa zprůchodňuje dýchací cesty a tak zabraňuje chrápání. Celý proces probíhá podvědomě. Samotný spánek nenarušuje, naopak zvyšuje jeho kvalitu, protože chrápání je pro lidský organismus vysilující.

 

JAK FUNGUJE NOSNÍ KLIPS

Nosná klipsa pomáhá rozšiřovat nosní dírky. Tím pomáhá lépe dýchat a to v jakékoliv poloze. Člověk takto není nucen dýchat ústy. Dýcháním nosem se úplně odstraňuje chrápání.

Je vyrobena z speciálního materiálu, který je příjemný na používání a zároveň hygienicky.
Nosná klipsa je účinný, jednoduchý a levný způsob jak odstranit chrápání.


 

30110-1DEJTE STOP CHRÁPÁNÍ - OBJEVTE TUTO SKVĚLOU MASKU

  • Odstraňuje chrápání
  • Vysoce kvalitní materiál
  • Příjemné a pohodlné nošení
  • Přirozené řešení chrápání
  • Cenově dostupné řešení

 

ZAVŘETE ÚSTA

Dýchat nosem by měla být samozřejmost. No často krát tomu tak není. Pokud spíte s otevřenými ústy, vzduch procházející vašim zúženým hrdlem rozvibruje měkké tkáně patra a tak vzniká charakteristický zvuk –chrápání.. Okolo 45% dospělých občas chrápe a až 25% pravidelně. A dýchání ústy je nejběžnější důvod, proč tomu tak je.

 

JAK FUNGUJE MASKA PROTI CHRÁPÁNÍ?

Masku proti chrápání si nasadíte na hlavu. Ta zajistí aby vaše ústa zůstaly po celou noc zavřené. Tím maska zabrání chrápání. Při dlouhodobém používání si tělo buduje návyk dýchat nosem, a tak pomáhá předcházet chrápání. Maska má univerzální velikost, je pohodlná na nošení a netlačí. Od teď se vzbudíte odpočinutý a plný energie.

  • materiál: neopren
  • barva: modro-černá

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: