Terapeutická gelová čepice na migrény a bolest hlavy

Kód: DS93114234
849 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Terapeutická gelová chladící čepice je určena při problémech s bolestí hlavy, migrénách pro relaxaci a odpočinek. Využijete ji iv letních vedrech a při tropických nocích.

Unikátní gelová čepice je příjemná na dotek, hypoalergenní, dokonale se přizpůsobí tvaru vaší hlavy a dlouhodobě, ale zároveň příjemně chladí. Speciální gel působí terapeuticky na postižené oblasti, pomáhá k rychlé regeneraci a blahodárně ulevuje od bolesti.

Udělejte něco pro zdraví. Tuto terapeutickou čepici si doslova zamilujete. Během krátké chvíle v chladničce se ochladí na požadovanou teplotu a vy si můžete dopřát vytouženou úlevu.

Díky speciálnímu gelu dokonale absorbuje a odvádí přebytečné teplo. Takto vám poskytuje potřebný komfort a pohodlí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JEDINEČNÍ GELOVÁ ČEPICE NA BOLEST HLAVY A MIGRÉNU

Gelová chladící čepice je unikátní terapeutická pomůcka s multifunkčním využitím. Můžete ji používat jako obklad, který vám pomůže při bolestech, únavě a jiných problémech.

Čepice je pohodlná a je příjemná na dotek. Kvalitní materiály jsou zárukou dlouhé životnosti produktu.

  • Skvěle odvádí teplo
  • Lze použít jako studený i teplý obklad
  • Měkký a pružný materiál
  • Nevyžaduje žádnou údržbu

 

 cepice-na-bolest-hlavy

 

TOP VÝROBEK VE SVÉ TŘÍDĚ

Při výrobě této chladící čepice byly použity nejkvalitnější materiály. Ty zajišťují maximální životnost, pevnost, odolnost a dlouhou chladivost. Díky speciálnímu gelu dokonale absorbuje a odvádí přebytečné teplo. Takto vám poskytuje potřebný komfort a pohodlí. Při spaní nepřekáží.

 

PŘI BOLESTI HLAVY A MIGRÉNĚ

Nechcete se už více dopovat pilulkami, ze kterých Vám bývá často špatně a těžko na žaludku? Zkuste čistě přírodní řešení. Příjemný chladivý gel působí blahodárně a je vhodný při bolestech hlavy a migréně. Navíc čepici si můžete nasadit i na oči. Takto vám poskytne tmu a jedinečný chladivý účinek.

 

IDEÁLNÍ V HORKÉ LÉTO

Během tropických nocí je tato čepice k nezaplacení. Během okamžiku vám pomůže zchladit se a příjemně spát. Zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty, takže vám nebude horko. Takto vám umožní klidný relax a odpočinek.

 

gelova-cepice-na-bolest-hlavy-a-migreny

 

DOKONALE SE PŘIZPŮSOBÍ TVARU VAŠÍ HLAVY

Díky jedinečnému designu se čepice přizpůsobí tvaru vaší hlavy. Zároveň je mimořádně pohodlná. Když se otáčíte a pohybujete hlavou, gel se automaticky přizpůsobuje tlaku a rovnoměrně jej rozkládá po celém povrchu. Vaše tělo bude odpočívat v přirozené poloze.

 

SPECIÁLNÍ CHLADIVÝ GEL

Unikátní čepice má vkládací vložky, které obsahují speciální gel (polymer), který umožňuje snížit tělesnou teplotu až o několik stupňů. Díky unikátní technologii makromolekul gelu, široce používaných ve zdravotnictví, skvěle absorbuje a odvádí teplo.

 

INSTRUKCE K POUŽÍVÁNÍ CHLADICÍ ČEPICE NA BOLEST HLAVY

Před použitím vyjměte chladicí vložky a vložte je na pár minut do chladničky. Následně můžete používat.

Gelové vložky udržujte v dostatečné vzdálenosti od ostrých hran nebo ostrých předmětů a od zdrojů vysoké teploty. Čepice můžete prát v rukou.

 

 gelova-cepice-na-bolest-hlavy

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál: polyester
  • Studený a hřejivý účinek
  • Rozměry: 23,2 x 14,2 x 7,2 cm

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: