Praktická podložka pod myš s opěrkou zápěstí

Kód: DS90235325
279 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Vyzkoušejte jedinečnou ergonomickou podložku pod myš s opěrkou zápěstí a vaše práce s myší na PC a notebooku bude přesnější a pro vaše zápěstí přirozenější.

Unikátní ergonomický tvar gelové podložky pod myš a měkká opěrka zápěstí pomáhají udržovat vaše zápěstí při používání počítače v přirozené poloze. Poskytne vám plný komfort práce a zabrání únavě a bolestem zápěstí.

Je kompatibilní s optickými i laserovými myšmi.

Povrch praktické ergonomické podložky pod myš je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který nabízí řadu výhod. Užijete si jednoduchou, pohodlnou a přesnou manipulaci s myší. Úžasnou kvalitou je i udržitelně čistý povrch.


 

NÁŠ TIP

Zde naleznete balení brýlí na počítač,  které aktivně chrání zrak a minimalizují namáhání a únavu očí.

Poznejte unikátní děrované brýle, které Vám mohou pomoci při bolesti a únavě očí, jakož i při krátkozrakosti a jiných očních vadách.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRAKTICKÁ PODLOŽKA POD MYŠ

I vy trávíte spoustu času při práci s počítačem? I vás často bolí zápěstí či celá ruka? Nyní vám pomůže praktická ergonomická podložka pod myš. Odbourává zátěž na zápěstí a díky speciálnímu povrchu usnadňuje samotný pohyb myši.

Sami pocítíte rozdíl.

 podlozka-pod-mys-s-operkou

PRECIZNÍ PRÁCE NA PC A NOTEBOOKU

Povrch této vynikající gelové podložky pod myš je pokryt materiálem, který zaručuje vysokou přesnost sledování pohybů myši. Budete moci pracovat přesněji a tím i rychleji.

 

S OPTICKÝMI A LASEROVÝMI MYŠMI

Tato vysoce kvalitní ergonomická podložka pod myš je kompatibilní s optickými i laserovými myšmi.

 

ERGONOMICKÝ TVAR S OPĚRKOU ZÁPĚSTÍ

Gelová podložka pod myš -ergonomická pomáhá udržovat zápěstí v přirozené poloze při používání počítače.

Všem druhům oděrek či přetížení spojených s prací s myší se spolehlivě vyhnete díky ergonomické opěrce zápěstí s měkkou výplní.

 

 ergonomicka-podlozka-pod-mys-jedinecna

PROTISKLUZOVÝ DESIGN

Praktický protiskluzový design podložky vám výrazně usnadní práci na PC. Nemusíte se bát, že se vám bude hýbat a tak překážet při práci. Naopak vám pomůže získat stabilitu, přesnost a jistotu při vaší práci.

 

VÝTEČNĚ HLADKÝ POVRCH

Povrch ergonomické podložky pod myš je výjimečně hladký. Okamžitě se to odrazí na kvalitě práce s myší. Neblokuje pohyby, ale naopak poskytuje tření potřebné pro „cítění“ pohybu myši.

 

VŽDY ČISTÝ POVRCH

Díky vysoce kvalitnímu materiálu je podložka pod myš voděodolná. Neabsorbuje žádné tekutiny, rozlitý nápoj se na něm drží ve formě tekutiny. Stačí ji otřít hadříkem. Udržet čistý povrch není sebemenší problém.

 

 unikatni-ergonomicka-podlozka-pod-mys

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Rozměry (délka/šířka): 23 x 20 cm
  • Hmotnost: 135 g
  • Barvu produktu posíláme na základě naší skladové dostupnosti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: