DVOJBALENÍ - Efektivní profesionální odpuzovač divoké zvěře - divočáků, jelenů, lišek a jiné

Kód: DA72061816
1 589 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje divokou zvěř jako jsou jeleni, divočáci, lišky, kuny, veverky a jiná divoká zvířata.

Za pomoci moderní technologie speciálního modrého světla a speciální ultrazvukové technologie s proměnlivou frekvencí bezhlučně a netoxicky odpuzuje zvířata.

Teď už nemusíte snášet nežádoucí návštěvy divoké zvěře, jako jsou jeleny, lišky a divočáci ve vaší blízkosti. Mobilní odpuzovač divokých zvířat s modrým odrážejícím LED světlem a ultrazvukem drží zvířata dále od polí, lesů, domu, garáže, stodoly nebo zahrad. 

Modré světlo spolu s ultrazvukovými signály ovlivňují jejich nervový systém. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu, což vede k opuštění prostoru.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti lidí a nijak neublíží ani zvířatům. Pouze je donutí opustit chráněné prostory.

Je to tak účinné, humánní, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky. Odpuzovač je určen do lesů, na pole, do parků, sadů, vinic, na chalupy, do kempů a jiného exteriérů.

Poznejte toto nejefektivnější řešení pro plašení divoké zvěře. Speciální modré světlo v kombinaci s ultrazvukem je jednou z nejúčinnějších a naprosto bezpečných možností, jak se zbavit nežádoucích zvířat na vašem pozemku.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ ODPUZOVAČ DIVOKÉ ZVĚŘE

Hledáte řešení jak si poradit s divočáky, srnky či jinými zvířaty? Chcete ochránit vaši úrodu? Obáváte se o bezpečnost vašich blízkých na chalupě či na zahradě? Přinášíme řešení, které vám pomůže s divočáky, jeleny, liškami, veverkami, dravou zvěří a jinými zvířaty.

Tento jedinečný odpuzovač je mimořádně účinný, ale zároveň naprosto bezpečný.

  • Speciální světelná technologie
  • Ultrazvuková sonická technologie
  • Změňte svou zahradu na silové pole odpuzující nechtěné návštěvníky
  • Bez údržbové zařízení napájené baterií
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Nejvýkonnější zařízení s velkým dosahem

 

 unikatni-plasic-divokr-zvere

JAK FUNGUJE ODPUZOVAČ ZVÍŘAT?

Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologie modrého světla, které bezhlučně a netoxicky dokáže ochránit váš pozemek. Potvrzený odstrašující účinek modrých reflektorů při plašení zvířat je využíván širokospektrálně. Zařízení automaticky vydává světelnou sekvenci (3x modrá proti divoké zvěři) v noci a za soumraku, sloužící jako přirozená a trvalá bariéra.

Modrá se v přírodě (flóra a fauna) vyskytuje velmi zřídka a naznačuje nebezpečí pro zvířata. Většina nočních zvířat se tomuto světlu aktivně vyhýbá. Pociťují strach a úzkost a proto se chráněnému prostředí vyhnou.

Modré světlo dokonale doplňuje speciální ultrazvuková technologie. Ultrazvukové signály ovlivňují nervový systém zvířat. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu. Zvířata raději opustí tento prostor.

Takto může tento plašič účinně zabránit vstupu zvířat na váš pozemek, k blízkosti chaty, domu, poškození kolizím divoké zvěře s vozidly, k ochraně vašich zahrad, polí a vašich plodin. Naše zařízení slouží jako nepřetržitý odstrašující prostředek.

 

MAXIMÁLNÍ EKOLOGICKÉ A HUMÁNNÉ ŘEŠENÍ

Poznejte maximálně ekologický způsob odplašení nežádoucích zvířat. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky ani jiné metody. Za pomoci moderní technologie světelných signálů a ultrazvuku bezhlučně a netoxicky dokážete ochránit váš pozemek. Toto zařízení poskytuje 24 hodinovou ochranu vaší zahrady.

 

 plasic-jelenu

 

JAK SE ODPUZOVAČ POUŽÍVÁ?

Přístroj je bezúdržbové bezdrátové zařízení, odolné vůči změnám povětrnostních podmínek a vodě. Jednoduše zavěste plašič na požadované místo, zapněte jej a sledujte, jak pomáhá vyhnat otravné návštěvníky z vaší zahrady!

 

KDE UMÍSTIT PLAŠIČ?

Plašič umístěte kdekoli na zahradě nebo v exteriérních prostorách, které potřebujete ochránit například na ovocné sady, louky, farmy, jakož i během cesty do kempu, v kempu, kde je vysoké riziko zvířat. Umístěte jej na dobře viditelné místo.

 

NA JAKÝKOLIV DRUH ZVÍŘAT

Využití tohoto odpuzovače je nesmírně široké. Využijete ho v boji proti divočákům, liškám, jelenům, ptákům, medvědům ale i jiné divoké zvěři.

 

 plasic-divocaku

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti zvířatům byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu, že odpuzovač vám vydrží.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Napájení z baterie: 6 x AAA
  • Účinný rozsah: cca. 30 až 40 m²
  • Frekvence: 12 - 24 kHz +/- 10%, přibližně 80 dB
  • Voděodolné provedení IP54

 

Návod k použití: Odpuzovač divoké zvěře s ultrazvukem CZ - SK


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: