DVOJBALENÍ - Jedinečná protiskluzová páska na schody a podlahu

Kód: DA23438644
619 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Předejděte nebezpečným úrazům a zvyšte bezpečnost ve své domácnosti. Přinášíme Vám unikátní a efektivní řešení - protiskluzová páska na schody i podlahu. Od teď se nemusíte bát, že se uklouznete a ošklivě se zraníte.

Díky speciální protiskluzové gumě a jedinečnému designu dokonale drží na svém místě a zabraňuje uklouznutí i na drcených schodech a kluzké podlaze. Velkou výhodou je, že je univerzální a lze ji využívat kdekoliv.

Díky ní se můžete bezpečně pohybovat a nemusíte se obávat úrazů. Má krásnou barvu, díky čemuž se hodí jako doplněk do každé domácnosti. Nejkvalitnější materiály a speciální technologie výroby jsou zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

NÁŠ TIP

Zde nabízíme výhodné 5-balení protiskluzové pásky ke které získáte DOPRAVU ZDARMA.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ ŘEŠENÍ PROTI UKLOUZNUTÍ

Máte kluzkou podlahu? Chcete předejít nebezpečnému pádu ze schodů? S tím Vám pomůže tato jedinečná páska proti uklouznutí. Dodá vám potřebnou oporu a stabilitu i na kluzkých površích. Pokud máte doma děti nebo pečujete o starší osobu a méně pohybově schopnou, tak protiskluzové pásky oceníte ještě mnohem více.

 

 jedinecna-protiskluzova-paska-na-schody

 

ZAJISTĚTE VAŠE SCHODIŠTĚ

Nejvíce úrazů v domácnostech se odehraje právě na schodištích. Pády nejenže bolí ale můžete se také vážně zranit. Před pády Vás pomůže ochránit tato protiskluzová páska. Nalepte ji na kraj schodiště. Při chůze pomáhá chránit před uklouznutím a následným pádem.

 

VHODNÉ PRO JAKOUKOLI PODLAHU

Páska je mimořádně šetrná a nepoškozuje žádný povrch. Ať už se jedná o dřevěnou podlahu, laminát, linoleum nebo kachličky, spolehlivě Vás bude chránit před uklouznutím.

 

JAK SE PROTISKLUZOVÉ PÁSKY POUŽÍVAJÍ?

Použití je nesmírně jednoduché a zvládne ho každý. Očistěte podkladový povrch na který budete pásku lepit. Díky samolepicímu systému je instalace této pásky velmi jednoduchá. Změřte a ustřihněte potřebný kus pásky a nalepte na požadované místo. Doporučujeme lepit pouze na suché, čisté a hladké povrchy.

 

cierna-paska-na-shody 

 

JEDINEČNÝ DESIGN A NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Při výrobě protiskluzových pásek byly použity nejkvalitnější materiály které zajistí maximální životnost. Díky protiskluzovým materiálem výjimečné kvality je páska mimořádně účinná. Materiál je příjemný na dotek a chodí se po něm komfortně. Všechny tyto vlastnosti dělají z této pásky prémiový produkt za výhodnou cenu.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Rozměr: 0,75 mm x 50 mm x 5 m
  • Protiskluzová silná vrstva
  • Instalace formou nalepení
  • Pro domácí použití - interiéry

 

Ilustrační video:


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: