DVOJBALENÍ - Účinný odpuzovač švábů, hmyzu, myší a kun

Kód: DA41664333
1 619 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Balení obsahuje 2 odpuzovače švábů

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje šváby, komáry, hmyz, myši a kuny.

Za pomoci moderní technologie ultrazvukových frekvenčních signálů důkladne a netoxicky ochrání velkou plochu. Signály ovlivňují nervový systém švábů, hmyzu, komárů a myší. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu, což vede k opuštění prostoru.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti, dospělé. Je to tak účinné, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky. Hodí se do bytů, domů, sklepů, kolejí, garáží a všude, kde je klasická zásuvka.

Poznejte toto nejefektivnější řešení pro ochranu vaší domácnosti. Speciální sonická technologie je jednou z nejúčinnějších a naprosto bezpečných možností jak se zbavit nežádoucích návštěvníků.


 

NÁŠ TIP

Zde nabízíme výhodné 3-balení odpuzovače švábů za zvýhodněnou cenu.

Viz také další účinné plašiče a odpuzovače na různé druhy zvířat a hmyzu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ ODPUZOVAČ ŠVÁBŮ, HMYZU, MYŠÍ A KUN

Hledáte řešení jak se zbavit dotěrných švábů, komárů, myší nebo kun? Hledáte ekologické a bezpečné řešení? Tento jedinečný odpuzovač je mimořádně účinný, ale zároveň naprosto bezpečný.

 • Ultrazvuková sonická technologie
 • Změňte svůj domov na silové pole odpuzující škůdce
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Pro šváby, komáry, mouchy, myši, krysy, kuny a jiné

 

 odpuzovac-mysi,kun

JAK FUNGUJE MULTIFUNKČNÍ ODPUZOVAČ?

Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologii sonických frekvenčních signálů, které důkladne a netoxicky dokážou ochránit velkou plochu. Signály ovlivňují nervový systém hmyzu. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu. Frekvenční signály jsou neškodné lidem a není na nich prokázán žádný negativní účinek. Neprodukuje žádné známé rušení, které by bylo nebezpečné pro okolní el. přístroje.

 

MAXIMÁLNÍ EKOLOGICKÉ

Poznejte maximálně ekologický způsob odstranění švábů, komárů a hmyzu, myší a potkanů z vašeho domova. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky, které škodí vašemu zdraví. Jednoduše připojte tuto elektronickou jednotku do standardní elektrické zásuvky a sledujte, jak pomáhá vyhnat otravné škůdce z vašeho domu! Za pomoci moderní technologie OSZI.10.0 TECHNOLOGY pulzující intervalový spínač (technologie oscilujících frekvencí) zabrání tomu, aby si hmyz a myši na zvuk zvykli.

 

 odpuzovac-svabu

 

JAK SE ODPUZOVAČ POUŽÍVÁ?

Přístroj postačuje zasunout do elektrické zásuvky, čímž se automaticky uvede do činnosti. Trvale a ekologicky udržitelným způsobem chrání vaši domácnost. Přístroj má zabudované 3 módy pro přesné a účinné plašení.

 • A - Komáři, pavouci a hmyz
 • B - Myši a krysy
 • C - Šváby a kuny

 

KDE UMÍSTIT PLAŠIČ?

Plašič umístěte kdekoli do interiérových prostor, které potřebujete ochránit. Je ideální do sklepů, na půdy, do garáží, kuchyní, pokojů, kanceláří, skladů, kolejí a všude, kde si potřebujete poradit s nechtěnými návštěvníky. Zařízení zapojte do zásuvky tak, aby mu nepřekážely skříně, závěsy či jiný nábytek. Účinný dosah je cca 40m² v závislosti na členitosti prostoru.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti švábům, myším a hmyzu byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu, že odpuzovač vám vydrží.

 

 odpuzovac-svabu,-mysi

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Provozní napětí: 230 V~, 50 Hz
 • Třída ochrany: II
 • Typ ochrany: krytý
 • Příkon: přibližně. 1 Watt
 • Oblast působení: cca. 40 m²

 

Návod na použitie: Odpuzovač švábů CZ-SK


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: