DVOJBALENÍ - Výkonný odpuzovač pavouků a hmyzu

Kód: DA87137481
1 429 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje pavouky a jiný hmyz.

Za pomoci moderní technologie ultrazvukových frekvenčních signálů bezhlučně a netoxicky ochrání velkou plochu. Signály ovlivňují nervový systém pavouků a hmyzu. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu, což vede k opuštění prostoru.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti, dospělé, kočky, psy a jiná domácí zvířata. Je to tak účinné, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky. Hodí se do bytů, domů, sklepů, kolejí, garáží a všude kde je klasická zásuvka.

Poznejte toto nejefektivnější řešení na ochranu vaší domácnosti. Speciální sonická technologie je jednou z nejúčinnějších a zcela bezpečných možností jak se zbavit nežádoucích pavouků nebo hmyzu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ ODPUZOVAČ PAVOUKŮ A HMYZU

Hledáte řešení jak si poradit s dotěrnými pavouky jednou provždy? Chcete se zbavit dotírajících pavouků ve sklepě či na půdě? Přinášíme řešení, které vám pomůže. Tento jedinečný odpuzovač je mimořádně účinný ale zároveň zcela bezpečný.

  • Ultrazvuková sonická technologie
  • Změňte svůj domov na silové pole odpuzující škůdců
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Pro pavouky a jiný hmyz

 

 profesionalni-odpuzovac-pavouku

 

JAK FUNGUJE ODPUZOVAČ PAVOUKŮ

Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologii sonických frekvenčních signálů, které bezhlučně a netoxicky dokáží ochránit velkou plochu.

Signály ovlivňují nervový systém hmyzu. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu. Po několika dnech škůdci opustí tento prostor.

Frekvenční signály jsou neslyšitelné lidem, psům a kočkám a není na nich prokázán žádný negativní účinek. Neprodukuje žádné známé rušení, které by bylo nebezpečné pro okolní el. přístroje.

 

MAXIMÁLNÍ EKOLOGICKÉ

Poznejte maximálně ekologický způsob odstranění pavouků a hmyzu z vašeho domova. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky které škodí vašemu zdraví. Jednoduše připojte tuto elektronickou jednotku do standardní elektrické zásuvky a sledujte, jak pomáhá vyhnat otravných škůdců z vašeho domu! Za pomoci moderní technologie OSZI.10.0 TECHNOLOGY pulzující intervalový spínač (technologie oscilujících frekvencí) zabrání tomu aby si pavouci na zvuk zvykli.

 

 odpuzovac-pavouku--a-hmyzu

JAK SE ODPUZOVAČ POUŽÍVÁ

Přístroj stačí zasunout do elektrické zásuvky, čímž se automaticky uvede do činnosti. Trvalo a ekologicky udržitelným způsobem chrání vaši domácnost.

 

KDE UMÍSTIT PLAŠIČ

Plašič umístěte kdekoliv do interiérových prostorů které potřebujete ochránit. Je ideální do sklepů, na půdy, do garáží, kuchyní, pokojů, kanceláří, skladů, kolejí a všude, kde si potřebujete poradit s pavouky či hmyzem. Zařízení zapojte do zásuvky tak, aby mu nepřekážely, skříně, závěsy či jiný nábytek

 

NA JAKÝKOLIV DRUH PAVOUKŮ

Využití tohoto elektrického odpuzovače je nesmírně široké. Využijete ho v boji proti všem druhům pavouků a jiného hmyzu. Vydává sonické signály, které jsou nepříjemné zvlášť pro pavouky.

 

 unikatni-odpuzovac-pavoku

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti hmyzu byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že odpuzovač vám vydrží.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • LED indikátor
  • Intervalový poplach
  • Ekologický, neškodný pro lidi
  • 3 sek. ON / 3 sek. OFF
  • Černá barva

 

Návod k použití: Odpuzovač pavouků CZ - SK


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: