DVOJBALENÍ - Jedinečná magnetická miska na šrouby, matice a drobné nářadí

Kód: DA7573870
619 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Kvalitní magnetická miska na šrouby je ideální pomocník do každé dílny a pro každého kutila. Od teď se už nemusíte bát, že se vám vysype miska nebo že se šroub zakutálí a vy jej nenajdete. Všechny tyto starosti vyřeší tato jedinečná magnetická miska.

Díky silnému magnetu pevně drží všechny šrouby a malé nářadí. Nejkvalitnější materiály jsou zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ JE UNIKÁTNÍ TATO MAGNETICKÁ MISKA?

Výjimečnost této magnetické misky je právě v jejím kvalitním a funkčním provedení. Silný magnetický materiál pro bezpečné odložení šroubů a drobného nářadí. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují maximální funkčnost produktu. Rychle se čistí, má elegantní design. Právě proto je vhodná do každé dílny.

 

magneticka-miska-na-srouby,naradi

 

PRO KOHO JE MAGNETICKÁ MISKA URČENA?

S touto magnetickou miskou se nemusíte obávat, že se vám důležité šrouby nebo matice zakutálí a vy ji nenajdete. Tento neocenitelný pomocník je vhodný pro všechny opraváře, montéry a kutily.


PRO NEJJEDNODUŠŠÍ MANIPULACI

Velkou vychytávkou je, že je magnetická. Takže si ji přichytíte na jakýkoliv magnetický povrch. To pro vás znamená, že když budete potřebovat nějaký šroub či náčiní, tak nemusíte slézat ze žebříku. Misku totiž přichytíte jednoduše k žebříku či k nějaké kovové desce, kterou máte rovnou po ruce.

Do misky si pak dáte všechny kovové náčiní, co v dané chvíli potřebujete a oprava může začít. Díky misce se vám bude lépe manipulovat, a také dostupnost bude jednodušší. Šrouby a jiné náčiní budou na misce držet jako přikovány.

unikatni-magneticka-miska-na-naradi
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
  • Průměr misky: 15 cm
  • Výška misky: 3,5 cm
  • Hloubka: 2,5 cm
  • Materiál: kov
  • Na šrouby a jiné kovové náčiní - magnetický systém fungování
  • Samotnou misku přichytíte na kovový povrch (žebřík, desku atd.) - usnadnění při práci
  • Snadná manipulace a dostupnost při opravách

 

Ilustrační video:


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: