DVOJBALENÍ - Jedinečná bílá tabule na fixy - samolepící

Kód: DA69083214
669 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tuto jedinečnou nalepovací tabuli na fixy. Je jedinečným doplňkem do každé kanceláře, pracovny, studentského pokoje, dílny nebo dětského pokoje. Můžete na ni psát odkazy, plánovat, zapisovat, děti mohou po ní kreslit nebo může sloužit k označování sklenic a dalších věcí.

Tabule je vyrobena z prémiové fólie nejvyšší kvality. K jejímu nalepení nepotřebujete žádné lepidlo, dobře se aplikuje i odstraňuje. Velkou výhodou je že ji můžete umístit kdekoliv bez potřeby vrtání.

S touto samolepící tabulí si vytvoříte místo na odkazy, myšlenky a nápady. Kreslení s fixy dokonale rozvíjí kreativitu, tvořivost a inteligenci. Tato tabule je jedinečný dárek pro děti ale i dospělé. Navíc získáváte od nás dárek - modrou fixu ZDARMA. Tabuli stačí nalepit a hned ji můžete používat.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ NALEPOVACÍ TABULE NA FIXY

Zorganizujte si svůj život. S touto skvělou tabulí budete mít vždy dostatek místa na psaní, pro snadné rychlé plánování denních aktivit. Prémiový povrch se jednoduše maže, nezanechává skvrny. Pamatujte na všechny schůzky a setkání

  • Uspořádejte si měsíční týdenní a denní seznam úkolů, už žádný nepořádek
  • Jak sledovač návyků - tabule vám pomůže rozvíjet správné návyky.
  • Zapište si každou inspiraci
  • Zefektivněte plánování a odstraňte prokrastinace
  • Podporuje plánování a rozvíjí organizační schopnosti
  • Vhodné pro studenty, manažery, administrativních pracovníky

 

 bila-tabule-na-fixy-samolepici

 

KDE VŠUDE NALEPOVACÍ TABULI VYUŽIJETE

Tuto speciální nalepovací tabuli využijete kdekoli v domácnosti. Je ideální do každé pracovně, kanceláře, dílně, v dětském pokoji, kuchyni či v jiných pokojích. Můžete ji libovolné nastříhat a použít například na ledničce, na označení sklenic na párty či kdekoli v dílně a podobně.

 

NEJVYŠŠÍ KVALITA MATERIÁLŮ PRO MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST

Nalepovací tabule je vytvořena ze speciální fólie, která je dostatečně pevná, proto se s ní dobře pracuje. Při výrobě byly použity nejkvalitnější materiály pro maximální funkčnost produktu.

 bila-tabule-na-fixy

DÁREK MODRÁ FIXA ZDARMA

K této tabuli od nás získáváte dárek - modrou fixu na tabuli. Takto ušetříte čas a peníze se sháněním fíx. Stačí nalepit a můžete začít používat.

 

UNIKÁTNÍ TABULE PODPORUJÍCÍ KREATIVITU

Tato jedinečná nalepovací tabule podporuje kreativitu a tvořivost. Děti milují kreslení s fixy. S touto nalepovací tabulí si mohou kreslit kdekoliv, například na dveřích pokoje.

 

IDEÁLNÍ VELIKOST

Tato nalepovací tabule má ideální rozměry 45x200 cm. Velkou výhodou je že nezabere mnoho místa. Nalepíte ji kdekoliv. Můžete spojovat dohromady několik tabulí a vytvořit si mega tabuli.

 

 jedinecna-samolepici-tabule

 

PERFEKTNÍ DÁREK

Děti milují kreslení. Zbožňují kreslit s křídami na velkou tabuli. Dospělým se hodí jako velký poznámkový blok, plánovač či doplněk do domácnosti. Právě proto je tabule oblíbený dárek na Vánoce, narozeniny, ale i pro kolegy či kolegyně, do kanceláře a k jiným příležitostem.


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: