DESETBALENÍ - Efektivní pohlcovač vlhkosti do skříně - absorpční sáčky

Kód: DB26143755
989 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Unikátní závěsný pohlcovač vlhkosti - absorpční sáček je určen k odstranění vlhkosti, zabránění vzniku plísní, srážení vodní páry, a zatuchnutí oblečení. Můžete ho využívat ve skříních, šatnících, autech a všude tam kde potřebujete odstraňovat vlhkost.

Odvlhčovač vzduchu obsahuje speciální závěs takže ho pohodlně zavěsíte. Není potřeba žádná elektrická energie, je bez jakéhokoliv zápachu a netoxický.

Závěsný pohlcovač vlhkosti se hodí do jakýchkoliv skříní, šatníků a jiných prostor. Můžete ho použít i v autě, karavanu, zkrátka všude, kde je to potřeba. Díky kompaktním rozměrům a průsvitnému designu vidíte jak odstraňuje přebytečnou vlhkost z vaší domácnosti.

Díky nejkvalitnějším materiálem je mimořádně pevný a funkční. Pomůže Vám ochránit vaše oblečení, kabelky, boty a jiné věci před plísní, vlhkostí a znehodnocení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

KONEC PLÍSNÍM A VLHKOSTI

Přinášíme Vám tento unikátní odvlhčovač, který je nejlepším řešením pro regulaci vlhkosti ve vašich skříních. Dokonale absorbuje přebytečnou vlhkost ze vzduchu a vytváří tak zdravé klima. Speciální granule mají mimořádnou absorpční schopnost pro vyšší výkonnost.

S tímto pohlcovačem vlhkosti:

  • Eliminuje riziko výskytu plísní - zamezí výskyt plísní, které jsou nejčastější příčinou respiračních a jiných zánětlivých onemocnění
  • Ušetří vám náklady - za vlhkostí zničené oblečení, boty, kabelky a jiné
  • Vytváří příjemné klima

 

JAK SE ODVLHČOVAČ POUŽÍVÁ?

Odvlhčovač umístěte v požadované skříni, šatníku či autě. Pomocí závěsného háčku ho zavěste na požadované místo. Následně jej můžete sledovat jak zachycuje vlhkost ve svém obalu.

 

RYCHLÝ A DLOUHODOBÝ ÚČINEK

Díky speciálním granulím odvlhčovač rychle a efektivně absorbuje přebytečnou vlhkost a přispívá ke zdravé klimatu v domácnosti. Pohlcovač můžete nechat v místnosti dlouhodobě. Odvádí pouze přebytečnou vlhkost, takže se nemusíte bát příliš suchého vzduchu.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A STYLOVÝ DESIGN

Při výrobě byly použity nejkvalitnější materiály s důrazem na dlouhou výdrž produktu a maximální výkon. Navíc design výrobku je nadčasový a stylový.

 

CO JE PŘÍČINOU VLHKOSTI?

Nadměrnou vlhkost může způsobovat množství faktorů. Nejčastěji se jedná o pronikání vlhkosti přes otevřené póry ve stěnách, kapání a únik vody, srážení vody, pokojové květiny, akvária ale i běžné činnosti jako je vaření, praní, sušení prádla či sprchování stojí za vznikem vlhkosti. Vlhkost pod úrovní 50% většinou není nebezpečná, ale nad tyto hodnoty již může mít negativní účinky.

 

PROČ ODVLHČOVAČE VZDUCHU?

Nadměrná vlhkost zvyšuje vznik negativních důsledků na vaše zdraví a majetek. Při dlouhodobé zvýšené vlhkosti vznikají plísně a spóry, které jsou nejčastějším spouštěčem dýchacích onemocnění. Zapříčiňují i alergie, vyšší výskyt roztočů, přispívají ke vzniku revma a jiných zánětlivých onemocnění.

Kromě toho vlhkost přímo poškozuje váš majetek. Nábytek, oblečení či potraviny jsou nejčastější znehodnoceny působením vlhkosti. Přílišná vlhkost škodí i fyzické a duševní pohodě.

 

JAK ZÁVĚSNÝ ODVLHČOVAČ FUNGUJE?

Pohlcovač vlhkosti se skládá ze dvou částí. První, horní kapsa, obsahuje částečky chloridu vápenatého, které do sebe vsáknou přebytečnou vlhkost, kterou následně vypustí do druhé, dolní části pohlcovače. Zde se voda shromažďuje a nebude kapat na zem. Praktický design s háčkem se postará o to, že vám nezabere skoro žádné místo ve skříni.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál: plast, uvnitř částečky chloridu vápenatého
  • Velikost sáčku bez ramínka: 24 x 14 x 1 cm
  • Velikost ramínka: 6,5 x 8 x 0,2 cm
  • *Variantu produktu posíláme na základě naší skladové dostupnosti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: