DESETBALENÍ - Ochrana rohů - kvalitní chránič rohů stolu a nábytku (40ks)

Kód: DB18818115
829 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Balení obsahuje 40 chráničů rohů

Když se děti učí chodit, padají stovky krát. Zabezpečte svou domácnost a ochraňte vaše děti prěd nárazy, pohmožděninami či rozbitím hlavy. Tyto kvalitní chrániče rohů vám s tím pomohou.

Jsou vhodné pro děti všech věkových skupin a do různých prostorů v domácnosti. Můžete je využít na rohy stolů, nočních stolků, skříněk, polic postelí a všude tam kde potřebujete.

Jsou univerzální vhodné na jakýkoliv materiál. Nejkvalitnější materiály a speciální design jsou zárukou funkčnosti a maximální životnosti produktu. Pevné lepidlo zajistí, že chránič bude dobře držet na svém místě. Zároveň se nemusíte obávat, že vám lepidlo zničí nábytek.

Univerzální design zajistí, že jsou vhodné na jakýkoliv nábytek. Jsou vhodné nejen pro děti ale i pro seniory, či do úzkých míst se zvýšeným rizikem úrazu. Udělejte svůj domov bezpečnějším už dnes.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘEDCHÁZEJTE ZRANĚNÍM DĚTÍ PĚNOVÝMI CHRÁNIČI ROHŮ

Když se učí chodit děti, spadnou stovky krát. Každý zkušený rodič ví, že tvrdý pád o roh konferenčního stolku může mít za následek nejen modřinu ale i vážný úraz. Chrániče rohů jsou skvělý způsob, jak zajistit bezpečnost dítěte v tomto citlivém období.

Naše chrániče rohů jsou navrženy a testovány pro použití s dětmi všech věkových skupin. Jednoduše odlepte lepicí podložku a přilepte ji k rohům stolů, polic, stolků a jiného nábytku.

 • Předcházejte zraněním hlavy dítěte pomocí rohů z měkké pěny
 • Udělejte svůj domov bezpečnějším pro děti, domácí mazlíčky a dokonce i pro starší členy rodiny
 • Lepidlo s dlouhou životností zajistí pevné přichycení
 • Můžete je využít kdekoli v domácnosti
 • Nejkvalitnější materiály a dlouhá životnost produktu

 

 ochrana-rohu

 

ULTRA-BEZPEČNÉ A EFEKTIVNÍ

Tyto chrániče rohů pro děti spolehlivě chrání vaše dítě a jsou silné na to, aby dostatečně absorbovaly nárazy. Speciální design dokonale obepne roh a takto pomůže ochránit pro úrazům.

 

VYUŽIJETE JEJICH KDEKOLI

Chrániče rohů jsou univerzální a lze je využít kdekoli v domácnosti. Jsou vhodné pro stoly, stolečky, rohy skříní, polic a kdekoli potřebujete. Můžete je použít na materiály jako jsou dřevo, sklo, keramika, ocel, mramor, žula a jiné materiály.

 

VHODNÉ I PRO SENIORY

Zabraňte seniorům, aby si poškrábaly kolena a stehna o rohy postele či o příruční stolky. Zabraňte abys udeřil hlavu o nebezpečný roh. Tyto chrániče Vám s tím pomohou.

 unikatni-chranic-rohu

 

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

Tyto skvělé chrániče rohů byly navrženy odborníky tak, aby chránily vaše dítě před zraněním v rozích konferenčního stolku, stolu, TV skříněk a jiných ostrých rohů v domácnosti. Instalace je jednoduchá a rychlá. Stačí odlepit pásku na zadní straně a přilepit na požadovaném místě.

 

VYSOKÁ LEPICÍ SÍLA

Speciální lepidlo na zadní straně dokonale drží na skoro všech površích. Chránič vám takto nebude odpadávat. V případě potřeby dokáže odstranit zbytky stopy bez poškození nábytku.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Při výrobě tohoto chrániče byly použity nejkvalitnější materiály, což je zárukou dlouhé životnosti produktu. Patentovaný design je navržen tak, aby chránič poskytoval maximální možnou ochranu.

 chranic-rohu-stolu-a-nabytku

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Barva: bílá,
 • Tloušťka pěny: 1,1cm
 • Vnější rozměry: 5,5 x 5,5 x 3,5cm
 • Materiál: plastová pěna
 • Hmotnost: 1 kus 5g
 • Balení: 4 ks

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: