DESETBALENÍ - Speciální kámen na rychlé vyčištění grilu, roštů a připálenin

Kód: DB98988390
1 249 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Balení obsahuje 10 kamenů na čištění grilu s DOPRAVOU ZDARMA

Tento speciální kámen na čištění slouží k odstranění mastnoty, skvrn, zbytků pokrmů a nečistot usazených na grilu. Pomůže vám rychle a s lehkostí vyčistit i tu nejpripálenejší špínu. Oproti klasickým kartáčům se nemusíte bát, že kámen nějak poškodí rošt či gril, nebo že se kousek drátku dostane do jídla.

Čistící kámen je mimořádně účinný proti nečistotám, ale zároveň maximálně šetrný k vašemu grilu. Je bezpečný pro různé povrchy: litina, smalt a nerezová ocel. Dokonale odstraňuje mastnotu a zbytky jídel. Váš gril zůstane dokonale čistý.

Čištění s tímto kamenem je šetrné k životnímu prostředí, vašemu zdraví a zdraví vaší rodiny. Poznejte jednoduché a účinné čištění bez chemických čistících přípravků, abrazivních chemikálií a bez nebezpečí poškrábání a poškození čištěného povrchu.

Díky speciálnímu materiálu je čištění pohodlné a rychlé. Důkladně vyčistí povrchy od mastnoty a připálenin, a přitom neponičí materiál. Čistící kámen na gril lze použít opakovaně. Jednoduše se používá a udržuje. Stačí párkrát projít po grilovací mřížce.


 

NÁŠ TIP

Zde naleznete výhodné čtyřbalení speciální teflonové podložky na grilování o ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA.

Podívejte se taky na další produkty a vychytávky na grilování.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MAXIMÁLNÍ SÍLA - ČISTICÍ KAMENY NA GRIL

Tyto speciální kameny jsou navrženy tak, aby byly extra silné v čištění nejodolnějších nečistot, připálenin a zbytků jídel. Kámen má speciální vlastnost, nezachycuje na sobě špínu a mastnotu. Je mimořádně účinný ale zároveň nijak nepoškrábe váš rošt. Netrapte se s čištěním celé hodiny. Vyzkoušejte tyto jedinečné čistící kameny.

  • Efektivní čištění připálených a mastných povrchů
  • Vyrobeno ze 100% ekologického materiálu
  • Neabsorbujte tuk a mastnotu
  • Pohodlné k použití
  • Hygienické a bezpečné

 unikatni-cistici-kamen-na-rychle-vycisteni-grilu

 

PRO ČIŠTĚNÍ BEZ CHEMIKÁLIÍ

Odložte ty zapáchající čistící prostředky, které škodí vám i vaším blízkým. Řekněte ne abrazivním, leptavým chemikáliím. Poznejte pohodlnou a efektivní alternativu čištění. Od teď už nemusíte na čištění grilu používat žádné chemikálie které jsou toxické pro Vás i životní prostředí. Tento kámen je čistě přírodní a ekologické řešení jak si poradit s připálených mastnotou a špínou. K čištění nepotřebujete žádné chemikálie ani čisticí prostředky.

 

UDĚLEJTE NĚCO PRO VAŠE ZDRAVÍ

Zaschlá špína, připáleniny, mastnota a zbytky jídel nejen že mohou ovlivnit výslednou chuť pokrmů, mohou být i zdrojem karcinogenních látek. Udělejte něco pro vaše zdraví a rošt mějte vždy dokonale čistý. Pomohou vám s tím tyto jedinečné čistící kameny na gril.

 

 cistici kamen na gril

 

KDE VŠUDE ČISTÍCÍ KÁMEN VYUŽIJETE

Díky speciálnímu čistícímu kameni nové generace, dokážete bez chemie a dalších nešetrných čisticích prostředků, odstranit odolné nečistoty, připálení a zbytky jídel z roštů, grilů, mřížek v troubě a jiných materiálů. Kámen je mimořádně efektivní zároveň se nemusíte bát, že se čištěním váš rošt poškodí. Je to tak efektivní a účinné řešení. Můžete je využít i pro čištění vany / WC / dřezu / dlaždic / bazénu a mnoho dalších!

 

BEZPEČNĚJŠÍ JAK TRADIČNÍ GRILOVACÍ KARTÁČE

Jedním z nebezpečí grilovacích kartáčků je, že štětiny mohou časem začít odpadávat a hrozí, že se dostanou do vašeho jídla. Díky těmto kamenům na grilování se už nikdy nebudete muset bát, že štětiny proniknou na váš gril nebo do jídla.

 

KVALITA OVĚŘENÝ ZÁKAZNÍKY

Tyto speciální kameny byly určeny zejména na profesionální využití. Právě pro jejich osvědčenou účinnost jsou vyráběny a distribuovány i pro běžné domácí použití, kde se těší nesmírné popularitě.

 

kamen-na-rychle-vycisteni-grilu

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Rozměry: 10 x 7 x 4 cm
  • Materiál: pěnové sklo
  • Barva: šedá
  • Na důkladné čištění grilu nebo mřížky trouby

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: