Praktický automatický zavlažovací systém – kapková závlaha

Kód: DS58709967
1 859 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

 

Vyzkoušejte vynikající automatický zavlažovací systém a zajistěte vašim rostlinám dostatek vláhy. Navíc se vaše péče o zahrádku očividně zjednoduší.

Tato praktická kapková závlaha je určena pro zavlažování trávníku, venkovních květináčů a záhonů nebo i půdy ve skleníku či na zahradě.

Jednoduše, rychle a na míru si složíte zavlažovací systém podle vašich potřeb a tedy podle rozmístění rostlin v prostoru. 40 metrů hadice pro zavlažování s bohatým příslušenstvím vystačí na poměrně velké plochy.

Použitím  automatické kapkové závlahy šetříte vodu a tedy i své peníze. Zároveň šetříte svůj čas. Zavlažovat vaši zahradu můžete i tehdy, když nejste doma. Umožní vám to unikátní funkce programování času zavlažování.

Vyzkoušejte tuto praktickou kapkovou závlahu a zaručeně ji budete s radostí využívat už na jaře a jistě celé léto.


 

NÁŠ TIP

Prohlédněte si praktické doplňky a pomůcky do zahrady.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRAKTICKÝ ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM – KAPKOVÁ ZÁVLAHA

Ovocné stromy, keře či zelenina potřebují pro správný růst a bohatou úrodu správné dávkování vody. Odteď toho docílíte díky jedinečnému, praktickému zavlažovacímu systému.

Tato kapková závlaha zajistí:

 • správné množství vody
 • zalévání ve vámi určeném čase
 • zalévání i okrasných rostlin a květin

 

 jedinecny-automaticky-zavlazovaci-system

PRO LEPŠÍ VÝVOJ ROSTLIN

Už se vám nestane, že byste zapomněli, nebo nestihli polít vaši zahradu, trávník, nebo oblíbené květiny. Vše zajistí spolehlivě unikátní závlahový systém pro zavlažování s postřikemJen díky pravidelnému příjmu vody docílíte, aby byly vaše rostliny krásné, prosperující a mohly lépe růst.

 

ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM SE ŠIROKÝM PŘÍSLUŠENSTVÍM

Tento jedinečný systém kapkové závlahy zahrnuje v sobě bohaté příslušenství, díky kterému si jednoduše, pohodlně a na míru sestavíte takový zavlažovací systém, jaký potřebujete. K dispozici vám bude:

 • 40 metrů hadice
 • 40 dvojitých výstupních trysek
 • časovač

 

ŠETŘÍ ČAS I VODU

Díky instalaci tohoto setu kapkové závlahy ušetříte váš čas i peníze za vodu. Zavlažovací systém se spustí a začne zalévat, když to bude podle vás zapotřebí. Vy můžete odpočívat. Navíc dokáže rovnoměrně zavlažovat vaše rostliny přímo v blízkosti kořene, čímž značně šetří vodou.

 

 zavlazovaci-system-automaticky

 

DO KVĚTINÁČŮ I DO OTEVŘENÝCH PROSTORU

Praktický automatický zavlažovací systém je určen k zavlažování malých, středních i velkých rostlin v květináčích, k zalévání okrasných záhonů, okrasných křovin či trávníku. Je to ideální řešení pro zahrádkářství - jednoduše vyřešíte závlahu mnoha rostlin na velké ploše.

 

PROGRAMOVATELNÝ ČAS ZAVLAŽOVÁNÍ

Úžasný kapkový zavlažovací systém obsahuje praktický, programovatelný časovač pro zavlažování zahrady. Pohodlně si nastavíte čas zavlažování zahrady na libovolný čas, dokonce i když nejste doma.

 

SNADNÉ SESTAVENÍ

Postavte si vlastní vodovodní síť pro své rostlinky. Lehce to zvládnete a navíc dostanete kapkovou závlahu tam, kde ji opravdu budete potřebovat.

Zavlažovací systém sestavíte jednoduše:

 • pospojujete rozvodové a kapilární hadice pomocí rozbočovacích kusů přímo do trysky
 • trysku zapíchnete do země
 • systém napojíte ke zdroji vody
 • Závlaha je připravena

 kapkova-zavlaha-navod

Balení obsahuje:

 • 40 metrů hadice
 • 40 dvojitých výstupních trysek
 • časovač

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: