Kvalitní air hockey - vzdušný hokej

Kód: DS10575927
Akce Tip
839 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tento kvalitní air hockey který vám přinese spoustu zábavy, vzrušení z akce a množství nezapomenutelných zážitků. Vzdušný hokej je hra rychlých reflexů, inteligentních bleskových pohybů a okamžitých návratů, což z něj činí jednu z nejvíce zábavných stolních her.

Vzdušný hokej se vyvinul ze stolního hokeje. V hrací ploše je vybaven množstvím malých dírek, přes které vhání ventilátor vzduch. Po tomto vzduchovém polštáři může puk klouzat bez zbytečného tření velkou rychlostí.

Je přenosný a snadno skladovatelný. Můžete hrát s přáteli a rodinou. Díky kompaktním rozměrům ho pohodlně uskladníte ve skříni či na polici. Bezpečná a zábavná hra pro dospělé i děti.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO JE TO AIR HOCKEY

Vzdušný hokej nebo Air hockey je společenská hra, která se vyvinula ze stolního hokeje. Je určena pro dva hráče, cílem je dostat kotouč pomocí speciální „pálky“ do soupeřovy branky. Stolní hokej je blesková hra pro dva hráče, která zlepšuje reakci a postřeh.

Hrací plochu tvoří deska opatřená množstvím drobných otvorů. Těmi proudí vzduch z ventilátoru umístěného pod deskou a vytváří polštář, po kterém může puk klouzat bez zpomalujícího tření. Na kratších koncích hrací desky se nacházejí otvory sloužící jako branky, okraje stolu jsou opatřeny mantinely.

 

VÝKONNÝ ELEKTRICKÝ VENTILÁTOR

Elektrický ventilátor je duší vzdušného hokeje. Právě proto využíváme kvalitní ventilátor, který rovnoměrně vhání vzduch po celé hrací ploše, tak aby zajistil maximálně pohodlnou a férovou hru. Je namontován na spodní části stolu a potřebuje osm AA baterií. Bodovací systém vzdušného hokeje je navržen tak aby absolutně nebránil ve hře.

Toto vybavení je vyrobeno z kvalitních materiálů s optimálním duálním prouděním vzduchu pro elegantní hrací podmínky.

 

ZAHRAJTE SI KDEKOLIV A KDYKOLIV

Nemusíte mít hernu nebo suterén, abyste mohli vlastnit tuto skvělou, stolovou verzi hry, kterou všichni milujeme. Tento kompaktní vzdušný hokej je lehký přenosný a dostatečně velký na skvělou akci, kterou zažijete jen se vzdušným hokejem. Takto si jedinečnou zábavu můžete užít kdekoliv a kdykoliv.

 

PRAVIDLA STOLNÍHO VZDUŠNÉHO HOKEJE

V rekreačním vzdušném hokeji záleží pravidla na domluvě hráčů, existují tak různé varianty. Například, gól může platit pouze po odrazu od mantinelu, nebo naopak takový gól neplatí. Hráč nesmí prejít s pálkou na soupeřovy polovinu. Hraje se do té doby, dokud nezíská hráč určený počet branek. Pravidla si ale můžete upravit jak se vám líbí.

 

 vzdusny-hokej-hra-rychlych-reflexu

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • 50 cm dlouhý mini stolní hokej, navržený tak, aby byl bezpečný pro děti- jeho rohy nejsou ostré a žádné z příslušných doplňků nelze spolknout.
  • Lední hokej je hra rychlých reflexů, inteligentních bleskových pohybů a okamžitých návratů, což z něj činí jednu z nejvíce zábavných stolních her.
  • Bezpečná a zábavná hra pro děti.
  • Kvalitní a zdravotně nezávadný materiál.
  • Baterie nejsou součástí balení.
  • Napájení osmi AA bateriemi.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: