Svítící tyčinky

DOKONALÉ DOPLŇKY NA VEČÍREK

Pokud hledáte perfektní dárky a doplňky na rozjetí večírku, nehledejte dál a projděte si náš online obchod! Nabízíme širokou škálu párty dárků a doplňků, od zábavných a hravých až po stylové a sofistikované, které vyhoví každému vkusu a rozpočtu.

Jednou z našich nejoblíbenějších kategorií jsou svítící tyčinky, které dodají zábavný a barevný nádech každé párty nebo události. Tyto tyčinky se dodávají v různých velikostech a barvách a lze je nastavit na různé světelné vzory, aby odpovídaly náladě večírku.


 

Nejprodávanější

3 položek celkem
svitici tycinky 300ks
699 Kč

Poznejte tyto jedinečné svítící tyčinky, se kterými zazáříte na každé párty. Hodí se na diskotéky, koncert, festivaly, svatby, karnevaly ale také na rybaření, lov, stanovačku a...

DB80161009
svitici tycinky
359 Kč

  Poznejte tyto jedinečné svítící tyčinky, se kterými zazáříte na každé párty. Hodí se na diskotéky, koncert, festivaly, svatby, karnevaly ale také na rybaření, lov, stanovačku...

DS80161009
jedinecne tycinky lighstick
539 Kč

Poznejte tyto jedinečné svítící tyčinky, se kterými zazáříte na každé párty. Hodí se na diskotéky, koncert, festivaly, svatby, karnevaly ale také na rybaření, lov, stanovačku a...

DA80161009

Nabízíme také celou řadu dalších doplňků, které vám pomohou vytvořit dokonalou atmosféru. Máme vše, co potřebujete pro úspěšný večírek, od barevných stuh a balónků až po stylové nádobí a dekorace.

A pokud jde o výslužky na večírek, i zde máme pro vás vše připraveno. Ať už hledáte zábavný a výstřední dárek pro kamaráda k narozeninám nebo promyšlený dárek pro zvláštní příležitost, máme pro vás široký výběr jedinečných a personalizovaných dárků.

Prohlédněte si naši nabídku párty dárků a doplňků ještě dnes a připravte se na pořádání večírku roku! A nezapomeňte, že všechny naše produkty jsou pečlivě vybírány tak, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a hodnota za vaše peníze, takže můžete nakupovat s důvěrou.