DESETBALENÍ - Kvalitní tyčky k rajčatům - podpěra rostlin

Kód: DB44361260
779 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Balení obsahuje 10 ks tyček k rajčatům

Využijte praktické tyčky k rajčatům a jiným rostlinám jako podpěru při jejich růstu. Docílíte tím vyšší úrodnosti a lepší kvality vaší domácí zeleniny či ovoce.

Příprava a manipulace s těmito tyčkami na rajčata je díky závitům velmi jednoduchá, rychlá a pohodlná. Dají se napájet, takže si budete moct vytvořit tyč libovolné velikosti.

Tato podpěra pro rostliny je velmi stabilní a pevná díky kvalitním materiálům z oceli, ze kterých je vyrobena. Navíc díky zelené barvě vnějšího plastu působí v zahradách velmi přirozeně.

Tyto tyčky jsou vhodné i pro stavění různých malých ohrad. Lehce si zhotovíte například ohradu pro slepice.

Praktické tyčky vám vydrží celá léta díky odolnosti vůči povětrnostním podmínkám.

Určitě si tyto tyčky k rajčatům – podpěru pro rostliny zamilujete.


 

NÁŠ TIP

Zde naleznete výhodné 20-balení tyček na rajčata za zvýhodněnou cenu.

Zde naleznete balení 12 ks konektorů na zahradní tyče za zvýhodněnou cenu.

Zde naleznete výhodné balení podpůrné síťky na pěstování zeleniny nebo 3-balení podpůrné síťky na pěstování zeleniny nebo 5-balení podpůrné síťky na pěstování zeleniny za zvýhodněnou cenu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRAKTICKÁ PODPĚRA PRO ROSTLINY

Chtěli byste si i vy vypěstovat větší a kvalitnější úrodu rajčat, fazolí, či jiných popínavých rostlin? Tyto praktické podpěry pro rostliny dopřejí vašim rostlinám dostatek prostoru k tahání se za slunečními paprsky a lépe dozrávat.

Pro vás budou tyčky na rajčata a jiné rostliny vynikajícím pomocníkem na zahradě. Snadno se s nimi manipuluje a na zahradě díky zelené barvě působí velmi přirozeně.

 

 podpera-rostlin

RŮZNORODÉ POUŽITÍ

Tyto jedinečné tyčky jsou vhodné jako kvalitní podpěra pro rajčata a jiné rostliny. Křehké rostliny s jemným, měkkým stonkem nebo popínavé rostliny se budou postupně při růstu opírat o tyto podpěry.

Velice dobře vám tyto tyče poslouží, pokud z nich postavíte malé ohrady, například pro slepice.

 

S TVAROVANÝMI VÝSTUPKAMI

Úžasné a praktické tyčky do rajčat a na jiné rostliny mají po bocích unikátně tvarované výstupky. Tyto slouží k usnadnění popínání se rostliny směrem vzhůru po podpěře.

 

KVALITNÍ MATERIÁL

Vynikající tyčky na rajčata a jiné rostliny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Budete si moci dlouhodobě užívat jejich výhod.

Jsou vyrobeny z kvalitní ocelové kroucené tyče, která je potažena plastem zelené barvy, což působí na zahrádkách velmi přirozeně.

 

 unikatni-tycky-k-rajcatum

MŮŽETE SESTAVIT LIBOVOLNOU DÉLKU TYČE A VZÁJEMNĚ JEJ SPÁJET

Tuto praktickou podpěru – tyčku k rajčatům a jiným rostlinám lze sestavit do libovolné délky. Jsou tedy vhodné pro méně i více popínavé rostliny.

Tyčky také jednoduše pospojujete pomocí praktických spojek. Dokážete vytvořit různé trojrozměrné podpěry, které budou pro rostliny mnohem více stabilnější. Trojrozměrnou podpěru si pomocí těchto konektorů – spojek pohodlně vytvoříte i ve květináči.

Praktické spojky k tyčkám na rajčata naleznete zde.

 

ODOLNÉ VŮČI POVĚTRNOSTNÍM PODMÍNKÁM

Díky kvalitním materiálům, ze kterých jsou tyčky pro rajčata vyrobeny, jsou velmi odolné vůči různým nepříznivým povětrnostním podmínkám. Budou pevnou oporou pro vaše rostliny v dešti i ve větru.

 

SNADNÁ MONTÁŽ

Sestavení delší tyčky k rajčatům a jiným rostlinám je velmi jednoduché. Na konci mají závity, takže je rychle, lehce a pevně zašroubujete. Vytvoříte tak delší podpěru. Díky hrotům je snáze zapíchnete i do tvrdého povrchu.

 

 tycky-k-rajcatum

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Potažená ocelová kroucená tyč se závitem
  • Délka: 60 cm
  • Průměr: 16 mm
  • Materiál: kov potažený plastem
  • Barva : Zelená 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: