Unikátní aportovač

Kód: DS75196098
259 Kč
Skladem (>10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naši psí mazlíčci nám dělají radost tolika věcmi, že velmi rádi uděláme pro změnu zase radost my jim a vezmeme je do parku, kde jim házíme míček, aby se pořádně proběhli. Pokud nejste zrovna šampion v hodu, s tímto aportovačem se jím stanete! Stačí míček upevnit a švihnout, a poletí desítky metrů! Ideální pro starší lidi, děti a vlastně pro všechny, kteří mají tak neúnavného pejska, že je z neustálého házení bolí rameno. Usnadní život i lidem s bolavými zády, kteří se tak nebudou muset pro míčky neustále ohýbat a jednoduše ho zvednou ze země.

  • Vrhač míčků
  • Materiál: plast

 

  • 1x Aportovač
  • 1x Míček

 


 

NÁŠ TIP

 

UNIKÁTNÍ VÝCVIKOVÝ OBOJEK PROTI ŠTĚKÁNÍ

 

obojek proti štěkání

 

Poznejte kvalitní obojek proti štěkání, který odnaučí vašeho psa soustavnému štěkání. Už žádný nespokojení sousedé, žádné buzení v noci či nervozita z ustavičně štěkajícího psa.

 

 

SVÍTÍCÍ OBOJEK PRO PSA

 

svítící obojek pro psa

 

Nestresujte se tím, že se vám váš čtyřnohý miláček ztratí na procházce v temném parku - pořiďte mu svítící LED obojekObojek spolehlivě ochrání vašeho psa nebo kočku před nepozorností řidičů. Navíc budete  mít vašeho čtyřnohého miláčkova vždy na očích. Díky dobré svítivosti bude s tímto obojkem vidět vašeho psa až do vzdálenosti 400 metrů.

 

 

UNIKÁTNÍ SPORTOVNÍ BĚŽECKÉ VODÍTKO

 

vodítko na běhání se psem - běžecké vodítko

 

Kvalitní vodítko na běhání se psem je jedinečná pomůcka pro každého sportovce. Díky speciální elastické části se vodítko postupně napne tak aby nedocházelo k trhání, tahání či zraněním. Je dostatečně dlouhé a pohodlné na používání. Je určeno na běhání, jízdu na kole, turistiku, vycházky a jiné příležitosti.

 

 

UNIKÁTNÍ ODPUZOVAČ NA OBOJEK PROTI KLÍŠŤATŮM A BLECHÁM PRO KOČKY AJ PSY

 

odpuzovač na obojek proti klíšťatům a blechám pro kočky i psy

 

Poznejte tento výkonný odpuzovač, který funguje jako dokonalý odpuzovač klíšťat a blech. Můžete jej připevnit k jakémukoliv obojku a je určen pro všechny psy i kočky.

 

 

ELEKTRICKÝ VÝCVIKOVÝ OBOJEK PRO PSA

 

elektrický výcvikový obojek pro psa

 

Využijte tento senzační elektrický výcvikový obojek pro psa, který je určen pro spolehlivý a efektivní trénink a výcvik vašeho psa. Dosáhnete vynikajících výsledků rychle a jednoduše.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: