Kvalitní akumulátorový vysokotlaký čistič

Kód: DS30882180
1 579 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Objevte nekonečnou svobodu při čištění auta, terasy nebo fasády. Akumulátorový vysokotlaký čistič pracuje bez nutnosti připojení k elektrické síti, což výrazně rozšiřuje jeho použitelnost.

Odolná špína nemá šanci. Díky vysokému tlaku 60 barů bude čištění různých povrchů rychlé, účinné a bez námahy. Oceníte jej také při čištění zahradního nábytku nebo kamenných dlaždic.

Získejte absolutní kontrolu nad úklidem. Akumulátorový vysokotlaký čistič má mimořádně pohodlnou ergonomickou rukojeť a intuitivní ovládání.

Jednou z největších výhod tohoto akumulátorového vysokotlakého čističe je jeho překvapivá schopnost čerpat vodu z kbelíku, potoka nebo bazénu, takže není závislý na vodovodní síti ani na běžném přívodu vody.


  

NÁŠ TIP

Prohlédněte si další praktické doplňky do zahrady které využijete v každé zahradě a okolí domu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

PRAKTICKÝ BEZDRÁTOVÝ VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ

Určitě to víte. Chcete si umýt auto, ale než se do toho pustíte, musíte nejprve z garáže vytáhnout objemnou tlakovou myčku, která často ani moc neváží.

Pak hledáte prodlužovací kabel, protože ten z čističky měří sotva 3 metry. Navíc je schovaný někde v útrobách garáže. Než vše najdete a zapojíte, budete připraveni na jakoukoli úklidovou činnost.

Na takový scénář můžete klidně zapomenout. S tímto bezdrátovým vysokotlakým čističem odpadají všechny potíže s hledáním, taháním a rozplétáním kabelů.

 • Funguje bezdrátově
 • Tlak až 60 barů
 • Můžete se připojit k vodovodnímu řádu nebo čerpat vodu z bazénu.
 • Pohodlná manipulace díky ergonomicky tvarované rukojeti
 • Snadné použití
 • Bohaté příslušenství

 praktický akumulátorový vysokotlaký čistič set

VYSOKÝ TLAK S OHLEDEM NA BEZPEČNOST

Spolehněte se na vysokou účinnost čištění. Akumulátorový vysokotlaký čistič vám poskytne tlak 60 barů, s nímž účinně odstraníte všechny nečistoty. Zároveň je bezpečný pro většinu materiálů a povrchů.

 

NEZÁVISLÝ VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ

Potřebujete vyčistit bazén, loď nebo kamenné obložení kolem jezírka? Tento akumulátorový vysokotlaký čistič je pro tyto činnosti ideální.

Jeho další jedinečnou schopností je čerpání vody přímo z bazénu, vědra nebo jezera. Využitelnost čističky je tedy opravdu široká.

 akumulátorový vysokotlaký čistič

 

KOMFORT

Objevte kouzlo pohodlí při používání akumulátorové tlakové myčky. Kromě toho, že ji můžete používat prakticky kdekoli, je manipulace s ní mimořádně pohodlná. To zajišťuje ergonomicky tvarovaná rukojeť, která perfektně padne do ruky.

 

JEDNODUŠE A BEZ NÁMAHY

Akumulátorový vysokotlaký čistič vás také překvapí snadným používáním. Na pohodlné rukojeti se nachází spoušť, která čistič aktivuje rychle a zcela bez námahy.

 

PRAKTICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Baterie, nabíječka, vodní hadice, přípojky, filtr, prodlužovací tyč, tlakové trysky a nádoba jsou nepostradatelnou součástí akumulátorového vysokotlakého čističe. Budete mít k dispozici vše pro efektivní čištění.

 akumulátorový čistič

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Výkon: 120W
 • Průtok: 300 l/h
 • Tlak:60 barů
 • Baterie
 • Maximální průtok: 300 l/h
 • Délka hadice: 5 m

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: