Speciální krmítko pro ptáky na okno a balkon - TROJBALENÍ

Kód: DS99964722
Akce Tip
859 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

 

Balení obsahuje 3 ks krmítka pro ptáky ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA.

Poznejte toto jedinečné krmítko pro ptáky které bezpečně připevníte na okno. Můžete ho využívat v bytě, domě nebo na balkoně. Díky extra silné přísavce bude krmítko stabilně držet na svém místě. Velký zásobník vám maximálně usnadní jeho obsluhu.

Nejkvalitnější materiály, speciální design a patentovaná technologie výroby zajistí maximální životnost a funkčnost produktu. Všechny tyto vlastnosti dělají z tohoto krmítka prémiový produkt ve své cenové kategorii.

Nyní může pomoci ptáčkům každý a nepotřebuje ani zahradu. Jednoduše připevníte krmítko, naplníte a už se jen stačí kochat šťastnými ptáčky.


 
 
Inspirujte se i dalšími vychytávkami pro domácí mazlíčky.
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POMOZTE HLADOVĚJÍCÍM PTÁKŮM

S chladnými zimními měsíci přibývá i hladové ptactvo, které je doslova závislé na naší pomoci. Pořízením krmítka můžete také zachránit několik ptačích životů. Toto krmítko je obzvláště vytvořeno pro lidi žijící v bytech ale i v domech. Takto si může na okno dát krmítko opravdu každý.

 jedinecne-krmitko-pro--ptaky

 

 

NA OKNO BYTU DOMU NEBO BALKON

Díky extra silné přísavce je toto krmítko určené pro použití na sklo do bytu, domu nebo na balkon. Přísavku lze odmontovat a použít krmítko třeba i v zahradě.

 

VELKÝ ZÁSOBNÍK NA KRMIVO

Velkou výhodou tohoto krmítka je jeho dostatečný zásobník do kterého nasypete krmivo pro ptáčky. Samospádem se automaticky doplňuje podle potřeby. Takto se nemusíte obávat že zapomenete doplnit krmivo a vaše ptáčky budou v zimě hladovět.

 

SILNÁ PŘÍSAVKA

Krmítko je dodáváno spolu s extra silnou přísavkou která zvyšuje stabilitu a zabraňuje nežádoucímu pádu z okna. Snadno se připevní a drží opravdu skvěle.

 unikatni-krmitko-pro--ptaky

 

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY

Na výrobu tohoto krmítka pro ptáky byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaná technologie výroby. Díky tomu je krmítko maximálně bezpečné, pevné a odolné. Máte jistotu že Vám bude sloužit po mnoho let. Vychutnejte si ničím nerušené sledování šťastných ptáčků.

 

JAK SE KRMÍTKO POUŽÍVÁ

Před uchycením krmítka je nutné sklo pořádně odmastit. Následovně přísavku namočte a potom připevněte na sklo. Takto přísavka zajistí bezpečné připevnění na sklo. Následně nasypte krmivo do zásobníku.

 

JAKOU POTRAVU ZVOLIT

Nejčastější potrava, která se ptákům dává je proso, mák, lněná semínka, drcené ořechy či slunečnice. Nejvhodnějším krmením je syrové obilí. Nevhodné jsou především kuchyňské zbytky, těstoviny, uzené a kořeněné produkty, či zkažená potrava.

 

 krmitko-pro-ptaky-na-balkon-a-okno

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Rozměry krmítka: cca 15 × 15 × 6cm
  • Materiál: plast

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: