Unikátní lampiony štěstí - mix 10 ks +DOPRAVA ZDARMA

Kód: DS37507839
Akce Tip
569 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

 

Výhodné balení obsahuje 10 ks lampionů štěstí - mix barev ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA 

Přinášíme Vám jedinečné lampiony štěstí pro nejkrásnější okamžiky na vaší oslavě nebo ve váš výjimečný den.

Jsou oblíbené najme kvůli nezapomenutelnému pocitu z vypouštění balónu, který se následně vznese a nádherně letí plný volnosti a lehkosti.

Mnoho lidí věří, že s tím jak lampion stoupá k nebi, odnáší sebou jejich potíže, problémy, smůlu a negativní pocity. Čím výše balón vyletí, přinese jim více lásky, štěstí, zdraví, bohatství a větší životní síly. Na lampion přání můžete napsat i vaše přání nebo přání jiným.

Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního papírového materiálu s přísným důrazem na bezpečnost použití. Lampion je vytvořen z materiálů, které jsou rychle rozložitelné v přírodě.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO JSOU LAMPIONY ŠTĚSTÍ?

Lampiony štěstí jsou vlastně malé horkovzdušné balóny, různých tvarů, barev a provedení, které dokáží zanechat obrovský dojem. Můžete je znát i jako lucerny přání, létající lucerny nebo létající přání. Jsou oblíbené najme kvůli nezapomenutelnému pocitu z vypouštění balónu, který se následně vznese a nádherně letí plný volnosti a lehkosti.

 

lampiony-vypustanie

 

JAKÉ JE JEJICH POSELSTVÍ?

Mnoho lidí věří, že s tím jak lampion stoupá k nebi, odnáší sebou jejich potíže, problémy, smůlu a negativní pocity. Čím výše balón vyletí, přinese jim více lásky, štěstí, zdraví, bohatství a větší životní síly. Na lampion přání můžete napsat i vaše přání nebo přání jiným. Čím výše lampion vyletí tím spíše mohou být vaše sny naplněné.

 

NA JAKÉ PŘÍLEŽITOSTI JSOU VHODNÉ LAMPIONY ŠTĚSTÍ?

Lampiony štěstí můžete využít všude tam, kde je příležitost někomu popřát. Jsou také alternativou klasických papírových "blahopřání."

Jsou ideální pro

  • svatbu
  • oslavu výročí
  • Silvestr
  • oslavu narozenin
  • promoce
  • oslavu svatého Valentýna
  • firemní večírky
  • různé párty
  • poslouží k poslání dopisu Ježíškovi
  • jako odkaz vašim blízkým, kteří už nejsou mezi námi

 

 lampiony-stesti

 

MATERIÁLY NEJVYŠŠÍ KVALITY

Čínské lucerny jsou vyrobeny z vysoce kvalitního papírového materiálu s přísným důrazem na bezpečnost použití. Díky materiálům a speciální technologii výroby zaručují nejvyšší možnou míru spolehlivosti a bezpečnosti.

 

JEDINEČNÝ DESIGN

Oválný tvar, vynikající papírový materiál a jedinečné řemeslné zpracování dokonale interpretují estetiku která se hodí pro vaše výjimečné příležitosti. Ať už se jedná o svatbu, narozeninové oslavy a jakékoli další oslavy tyto lucerny vám přinesou nezapomenutelné chvíle plné příjemných emocí.

 

ŠETRNÉ K PŘÍRODĚ

Lampion je vytvořen z materiálů, které jsou rychle rozložitelné v přírodě. Z tohoto důvodu nejsou tyto lucerny přílišnou environmentální zátěží.

 

farebne-lampiony-stesti

 

JAK SE LÉTAJÍCÍ LUCERNY ŠTĚSTÍ POUŽÍVAJÍ

Létající přání vyjměte z obalu. K vypuštění létajícího lampionu jsou zapotřebí dvě osoby. Jedna osoba drží lampion tak, aby se jeho papírové stěny nedotýkaly hořáku a nedošlo k jejich propálení Druhá osoba opatrně zapaluje hořák. Poté počkáme, až se balón zaplní horkým vzduchem a dostatečně nafoukne, pak je možné už vypustit - téměř všude, ale s maximální opatrností. Hořák vydrží hořet 3-20 minut Rozměr: 30 x 60 x 100 cm

* Při manipulaci dodržujte všechna pravidla pro vaši bezpečnost a bezpečnost jiných osob a majetku.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: