Jedinečné autíčko na slanou vodu

Kód: DS85325862
329 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte toto geniálně autíčko na slanou vodu, které je nesmírně zábavné a zároveň podporuje vzdělávání. Autíčko si jednoduše sestavíte kápnete na něj vodu a autíčko samo půjde. A až palivo dojde, opět kápnete slanou vodou a můžete pokračovat v zábavě.

Potěšte malého vynálezce inteligentním dárkem, který se bude efektivně podílet nejen na rozvoji jeho logického uvažování, ale takové na jeho kreativním a tvůrčím myšlení. Při skládání se seznámíte s tím, jak lze být šetrní k přírodě a jak jednoduché je udělat autíčko s pohonem pouze na slanou vodu.

Toto autíčko si právem získalo titul hračka roku. Zahrají se s ní malý i velký, každý ji bude milovat.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ AUTÍČKO NA VODU

Také si často na benzínce říkáte "kéž by moje auto jezdilo na vodu". Tento sen vám zatím nesplníme, ale tento pěkný model auta nepotřebuje skutečně žádné baterie na svůj pohon, jen slanou vodu. Vyzkoušejte to a budete určitě mile překvapeni. Potěšte malého vynálezce inteligentním dárkem, který se bude efektivně podílet nejen na rozvoji jeho logického uvažování, ale i na jeho kreativním a tvůrčím myšlení.

 

 auticko-na-slanou-vodu

 

JAK SE AUTÍČKO POUŽÍVÁ

Autíčko dostanete jako stavebnici, kterou snadno sestavíte a můžete ji používat. K reakci, která vytvoří energii pro auto je potřeba styku slané vody a kovové destičky. Ty najdete v balení celkem tři. Na jedno navlhčení zdroje solným roztokem bude autíčko jezdit cca 15 minut, pak se zastaví. Pro další provoz stačí kápnout několik kapek roztoku soli ve vodě a autíčko jezdí dál. Pokud má být hra ukončena, stačí destičku opláchnout pod tekoucí vodou, osušit a uložit pro další použití.

 

JEDNODUCHÉ SKLÁDÁNÍ

Díly jsou navrženy tak, aby do sebe dokonale zapadaly. Obrázkový návod poskytne přesný postup jako autíčko sestavit. S ním to zvládne každé dítě.

 

PERFEKTNÍ DÁREK

Děti milují autíčka a zároveň zbožňují tvořit nové věci. Toto autíčko spojuje jedno i druhé. Možnost tvořit a zároveň se hrát s milovaným autíčkem. Právě tyto vlastnosti dělají z této hračky jedinečný dárek pro malé i velké, holky i kluky.

 

 jedinecne-auticko-na-slanou-vodu

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Originální model auta na vodu
  • Stavebnice - jednoduchá montáž
  • Stačí přidat slanou vodu a auto jezdí
  • Rozměr auta: 7,5 cm x 3,5 cm

 

OBSAH BALENÍ

  • Motor
  • Montážní dílky
  • Magnetické destičky
  • Kapátko na slanou vodu
  • Obrázková instruktáž

 

Ilustrační video:


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: