Grow it - Bonsai

Kód: DS81570649
639 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

 

 

Vypestujte si vlastný bonsai. S touto sadou to zvládnete hravo a jednoducho. Tato krabička obsahuje vše potřebné pro vypěstování vlastních bonsajů. Stačí jen zasadit semínka do přiložených květináčků, zalévat a pečlivě se o ně starat.

 

Pokud vydržíte a budete trpělivý, můžete si vypěstovat čtyři druhy bonsají. S tímto dárkem jistě potěšíte každého přírodomilce a pěstitele.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VŠE, CO POTŘEBUJETE NA PĚSTOVÁNÍ BONASAIÍ
Vše potřebné k pěstování Bonsaií najdete v jedné krabici, nic jsme nevynechali. Tato sada je ideální pro začátečníky, pokročilé pěstitelů ale i pro děti. Stačí jen zasadit semínka do přiložených květináčků, zalévat a pečlivě se o ně starat. Sada Grow it osahuje 5 květináčů z kokosového vlákna, tabletky s výživou, semínka, podpěrky pro rostliny a návod na pěstování.

 

 bonsai

 

AŽ 4 DRUHY BONSAIÍ
S touto sadou si můžete vypěstovat až 4 druhy bonsaií. Vypěstovaný bonsai je ideálním dárkem pro každého.

 

S TOUHLE SADOU UŠETŘÍTE 

Vypěstovaný bonsai vůbec není levnou záležitost. Navíc už se na něm podepsala někoho ruka. S touto sadou zažijete pocit hrdosti a pýchy na vaše dílo, které můžete mít již za pár kaček.

 

STARÉ UMĚNÍ - KTERÉ HRAVĚ ZVLÁDNE


Bonsaj je staré umění miniaturizace stromů a jejich pěstování v miskách. Doslova přeložen má slovo bonsaj význam strom v míske, kde bon znamená miska a sai strom. S touto pěstitelskou sadou zvládnente toto staré umění hravě i jednoduše.

 

unikatni-bonsai
 
 
 

NÁVOD NA PĚSTOVÁNÍ:

Bonsaje můžete sázet během celého roku. Semena zasejte do kompostu asi 3 mm hluboko. Vhodné je po zasazení do květináčků zakrýt je igelitovým sáčkem a umístit na přímé světlo při teplotě asi 13 - 16°C na 2  -3 týdny.
Semena je dobré pro jejich lepší osvětlení sázet od sebe s dostatečně velkým intervalem. Hrubá semena sázíme jednotlivě, drobná semena rovnoměrně rozprašujeme, předběžně je smícháme s dvojitou dávkou mělkého suchého písku. Po zasetí semena pečlivě přimáčkneme destičkou a zasypeme měkkou půdou, o síle 2 až 3 krát větší, než je rozměr semínek.
Semena, která milují a potřebují světlo, však nezasypáváme. Nádobu se vsazenými semeny přikryjeme sklem nebo průhledným krytem, který umožňuje zachovat vlhkost a zabezpečuje přístup světla k semenům. Nádobu musíme rozmístit tak, aby i v nejchladnějším období měla dostatečný přísun tepla, např. u radiátoru ústředního topení. Zeminu musíme hlídat, aby nebyla vyschlá ani příliš vlhká. Nedostatek vláhy i její nadměrnost totiž semenům škodí.

 


BALENÍ OBSAHUJE:

  • 4x Balíčky semínek 
  • 5x Květináč z kokosových vláken
  • 5x Výživové hnojivo
  • 5x Značkovač k rostlinám 
  • 1x Návod k použití

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: