DVOJBALENÍ - Multifunkční závěsný textilní květináč na zeď - 8 květináč

Kód: DA71436799
1 089 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

 

Poznejte tento multifunkční závěsný květináč, který je vhodný pro pěstování bylinek, jahod, květin a jiných rostlin. Je určen k pěstování na balkoně, terasách, zahradách a jakýchkoli venkovních i vnitřních prostorách.

Díky prvotřídní kvalitě a speciální technologii výroby jsou květináče velmi odolné a vydrží po mnoho let. Speciální materiály a jedinečný design zajistí zdravější pěstování a větší úrodu.

Poskytuje také dostatečný prostor pro růst rostlin, pomáhá předcházet chorobám přenášeným půdou a kořenovým chorobám.

Manipulace je maximálně jednoduchá a díky speciálním otvorům jej pohodlně připevníte kdekoli. Navíc díky vertikálnímu pěstování ušetříte spoustu místa.


 

NÁŠ TIP

Zde nabízíme naši kategorii květináčů, kde najdete i jiné varianty a velikosti závěsných květináčů.

Tu najdete také pěstitelské pytle na pěstování brambor nebo na pěstování jahod za výhodnou cenu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ KVĚTINÁČE NA STĚNU

Toužíte po vlastním bylinkovém záhonu, ale nemáte zahradu nebo čas na její obrábění? Chcete pěstovat bylinky nebo okrasné rostliny na balkoně či terase? Zápasíte s nedostatkem místa? Těmito jedinečnými závěsnými květináči si vytvoříte váš záhon plný květin na dvoře, v bytě nebo na balkoně. Přinášíme vám unikátní květináče, které mají tyto vlastnosti:

  • Vhodné pro různé druhy rostlin
  • Lepší využití vody a živin
  • Přenosné
  • Pevné a odolné proti zničení
  • Vhodné na balkony, terasy, zahrady do exteriéru i interiéru
  • Speciální design pro maximální úrodu

 

 vertikalny-textilni-kvetinac

 

MULTIFUNKČNÍ VYUŽITÍ

Tyto unikátní závěsné textilní květináče jsou vhodné pro pěstování okrasných rostlin, bylinek, jahod, zeleniny, květin a jiné.

 

VHODNÉ PRO BALKONY, TERASY I ZAHRADU

Speciální textilní květináče jsou určeny k pěstování v interiéru i exteriéru. Můžete je používat na balkonech, terasách, letních i zimních zahradách, nádvořích ale i na klasických zahradách či v pokojích. Hravě si proměníte balkon na zahrádku plnou zeleniny a bylinek.

 

SPECIÁLNÍ MATERIÁL PRO MAXIMÁLNÍ ÚRODU

Textilní pytle jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Tento materiál je ekologický, vodotěsný, antikorozní, tepelně odolný. Zároveň umožňuje rostlinám dýchat a udržuje přirozenou vláhu a podporuje lepší využití vody a živin. Takové pěstování je jednodušší a zdravější, což zvyšuje růst rostlin a zvětšuje úrodu.

 

 vertikalni-zavesny-kvetinac

 

VHODNÉ PRO OPAKOVANÉ POUŽITÍ

Vaky na pěstování jsou určeny pro opakované použití. Díky nejkvalitnějším materiálům a speciálnímu designu se vyznačují neuvěřitelnou odolností. Právě proto máte jistotu, že vám budou sloužit po mnoho let.

 

CHRÁNÍ ROSTLINY PŘED CHLADEM A PŘÍLIŠNÍM TEPLEM

Speciální materiál pěstitelských pytlů má vynikající termoregulační vlastnosti. Poskytujte vynikající izolaci, která chrání rostliny před mrazivým chladem i letními vedremi.

 

UŠETŘETE DRAHOCENNÉ MÍSTO

Vertikální pěstování rostlin má řadu výhod. Umožňuje pěstovat množství rostlin i v omezeném prostoru. S těmito textilními květináči si vytvoříte dokonalou dekoraci z živých rostlin.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: