DVOJBALENÍ - Výkonný lapač hmyzu - lampa proti komárům a mouchám

Kód: DA98988395
859 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tento výkonný lapač hmyzu, který Vám pomůže zbavit se otravného hmyzu. Je vhodný na komáry, mouchy ale i jiný létající či lezoucí hmyz.

Za pomoci moderní technologie modrého UV světla přiláká hmyz a lehkým dotykem ho nadobro zlikviduje. Zařízení bezhlučně a netoxicky ochrání váš byt či dům.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti, dospělé, kočky, psy a jiná domácí zvířata. Je to tak účinné, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky. Hodí se do bytů, domů, sklepů, kolejí, garáží a všude kde je klasická zásuvka.

Poznejte toto nejefektivnější řešení na ochranu vaší domácnosti. Speciální technologie je jednou z nejúčinnějších a zcela bezpečných možností jak se zbavit nežádoucích komárů, much a jiného hmyzu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ LAPAČ KOMÁRŮ, MOUCH A HMYZU

Hledáte řešení jak si poradit s dotěrnými komáry jednou provždy? Chcete se zbavit dotírající much ve sklepě či na půdě? Přinášíme řešení, které vám pomůže s obtížným hmyzem. Tento jedinečný lapač je mimořádně účinný ale zároveň zcela bezpečný.

  • Speciální UV technologie
  • Snadná instalace a manipulace
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Pro komáři, mouchy, létající i lezoucí hmyz

 

 profesionalni-lapac-komaru

 

JAK FUNGUJE LAMPA PROTI KOMÁRŮM A HMYZU

Tento jedinečný lapač využívá nejmodernější UV technologii díky které vábí hmyz. Díky této technologii hmyz přiletí k lampě. Jakmile se hmyz dotkne nebo jen trošičku zavadí o výplet, tak dostane ránu elektrickým proudem a máte od něj klid.

 

MAXIMÁLNEÍ EKOLOGICKÉ

Poznejte maximálně ekologický způsob odstranění hmyzu z vašeho domova. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky, které škodí vašemu zdraví. Jednoduše připojte tuto elektronickou jednotku do standardní elektrické zásuvky a sledujte, jak pomáhá vyhnat otravných škůdců z vašeho domu! Za pomoci moderní UV technologie a elektřiny bezhlučně a netoxicky dokáže ochránit Vás a váš domov. Spotřeba elektřiny je zcela minimální.

 odpuzovac-komaru

 

JAK SE LAPAČ POUŽÍVÁ

Přístroj stačí zasunout do elektrické zásuvky, čímž se automaticky uvede do činnosti. Zařízení disponuje tlačítkem pro zapnutí a vypnutí pro pohodlnou manipulaci.

 

KDE UMÍSTIT LAPAČ

Lapač hmyzu umístěte kdekoli do interiérových prostorů které potřebujete ochránit. Je ideální do sklepů, na půdy, do garáží, kuchyní, pokojů, kanceláří, skladů, kolejí a všude, kde si potřebujete poradit s obtížným hmyzem. Lapač umístěte do otevřeného prostoru, tak aby nebyl ničím překrytí a aby byl k němu dobrý přístup.

  

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti hmyzu byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný dizajn, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že lapač vám vydrží. Navíc vypadá moderně a stylově a proto se hodí do každé místnosti, kanceláři či ložnice.

lapac-hmyzu 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

  • Bezpečné pro lidi a zvířata
  • Napájení 230V 50 / 60Hz (klasická zásuvka)
  • Příkon pouze 1,5 W

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: