DVOJBALENÍ - Výkonný lapač hmyzu - do exteriéru

Kód: DA81040436
1 639 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tento výkonný lapač hmyzu, který Vám pomůže zbavit se otravného hmyzu na vaší zahradě či terase. Je vhodný na komáry, mouchy ale i jiný létající či lezoucí hmyz.

Za pomoci moderní technologie UV světla přiláká hmyz a lehkým dotykem ho nadobro zlikviduje. Zařízení lze využívat kdekoliv na zahradě, chalupě terase, balkónech či v jiných exteriérech.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že lapač je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti, dospělé, kočky, psy a jiná domácí zvířata. Je to tak účinné, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s otravnými komáry a mouchami.

Poznejte toto nejefektivnější řešení na ochranu vaší zahrady. Napájení pomocí solárního panelu s vestavěnými bateriemi zajistí, že zařízení Vám bude spolehlivě sloužit po celou noc. Nejkvalitnější materiály jsou zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ LAPAČ KOMÁŘŮ, MOUCH A HMYZU DO EXTERIÉRŮ

Hledáte řešení jak si poradit s dotěrnými komáry jednou provždy? Chcete se zbavit dotírající much na vaší zahradě? Přinášíme řešení, které vám pomůže s obtížným hmyzem. Tento jedinečný lapač je mimořádně účinný ale zároveň zcela bezpečný.

 • Speciální UV technologie
 • Snadná instalace a manipulace
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Napájeno pomocí solárního panelu
 • Pro komáři, mouchy, létající i lezoucí hmyz

 unikatni-solarni-lapac-proti-hmyzu

JAK FUNGUJE LAMPA PROTI KOMÁRŮM A HMYZU?

Tento jedinečný lapač využívá nejmodernější UV technologii díky které vábí hmyz. Díky této technologii hmyz přiletí k lampě. Jakmile se hmyz dotkne nebo jen trošičku zavadí o výplet, tak dostane ránu elektrickým proudem a máte od něj klid.

 

MAXIMÁLNÍ EKOLOGICKÉ

Poznejte maximálně ekologický způsob odstranění hmyzu z vaší zahrady. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky které škodí vašemu zdraví. Jednoduše nainstalujete tuto elektronickou jednotku do exteriéru, zapnete a sledujte, jak pomáhá odstranit otravných škůdců! Za pomoci moderní UV technologie a elektřiny bezhlučně a netoxicky Vás dokáže zbavit komárů, much, vos, molů ...

 jedinecny-lapac-hmyzu

JAK SE LAPAČ POUŽÍVÁ?

Před prvním použitím je třeba přístroj nabít na přímém slunci 1 až 2 dny. Přístroj zapnete pomocí tlačítka ON. Můžete navolit UV osvětlení, které přitahuje hmyz nebo dekorační. Dioda se zapíná soumrakovým senzorem.

 

KDE UMÍSTIT LAPAČ?

Lapač hmyzu umístěte kdekoli do exteriérů které potřebujete ochránit. Je ideální do zahrad, kempů, při stanovačke, na terasy balkóny a všude, kde si potřebujete poradit s obtížným hmyzem. Lapač umístěte do otevřeného prostoru, tak aby nebyl ničím překrytí a aby byl k němu dobrý přístup.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti hmyzu byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že lapač vám vydrží. Lapač hmyzu je navíc vybaven kvalitní baterií, která je napájena ze solárního panelu. Takto Vás bude chránit 24 h s využitím zelené energie.

 

 lapac-hmyzu

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Solární INSECT CAMP LED / UV lampa
 • Zabíjí hmyz elektrickým proudem
 • Účinně bojuje proti mouchám, komárům, molům, vosám a jinému létajícímu hmyzu
 • Doba svícení až 8 hodin při plném nabití
 • 2 režimy provozu:
 • Bílá LED na dekoraci
 • UV LED na přilákání hmyzu
 • Dioda zapnuta soumrakovým senzorem - vypínač ON / OFF

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: