DVOJBALENÍ - Výkonný odpuzovač vos, molů a létajícího hmyzu

Kód: DA29694607
1 639 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tento výkonný odpuzovač, který dokonale odpuzuje moly, osy, včely sršně a jiný létající hmyz.

Za pomoci moderní technologie ultrazvukových frekvenčních signálů bezhlučně a netoxicky ochrání velkou plochu. Speciální signály ovlivňují nervový systém hmyzu zejména molů, vos a jiných. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu, což vede k nedostatečnému krmení, úhynu a opuštění prostor.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti, dospělé, kočky i psy. Je to tak účinné, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky. Hodí se do bytů, domů, kolejí, hotelů. Zařízení je napájeno pomocí baterií, proto jej můžete umístit kdekoli.

Poznejte toto nejefektivnější řešení k ochraně vaší domácnosti. Vysokofrekvenční ultrazvuková sonická technologie je jednou z nejúčinnějších a naprosto bezpečných možností jak se zbavit nežádoucího hmyzu.


 

NÁŠ TIP

Zde nabízíme výhodné 3-balení odpuzovače létajícího hmyzu za zvýhodněnou cenu.

Viz také další účinné plašiče a odpuzovače na různé druhy zvířat a hmyzu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ ODPUZOVAČ MOLÍ A OS

Hledáte řešení jak si poradit s dotěrnými vosami jednou provždy? Chcete se zbavit molů v šatnících nebo v potravinových skříních? Přinášíme řešení, které vám může pomoci. Tento jedinečný odpuzovač je mimořádně účinný, ale zároveň naprosto bezpečný. Funguje spolehlivě také jako preventivní prostředek.

 • Elektromagnetická sonická technologie
 • Změňte svůj domov na silové pole odpuzující škůdce
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Pro různé druhy molů, vos, sršňů, včely a jiné
 • Účinné vysoce kvalitní zařízení z Německa

 

 odpuzovac-letajiciho-hmyzu

JAK FUNGUJE ODPUZOVAČ OS A MOLÍ

Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologii ultrazvukových frekvenčních signálů, které bezhlučně a netoxicky dokážou ochránit velkou plochu.

Signály ovlivňují nervový systém hmyzu. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu. Po několika dnech škůdce opustí tento prostor. Zároveň zařízení způsobuje, že škůdci se méně krmí a dochází k jejich úhynu.

Frekvenční signály jsou neslyšitelné lidem, psům a kočkám a není na nich prokázán žádný negativní účinek. Neprodukuje žádné známé rušení, které by bylo nebezpečné pro okolní elektrické přístroje.

 

ODPUZOVÁNÍ MOLÍ

Mole jsou velmi houževnatý hmyz. Pro úplné odstranění molů je nutná trpělivost a dodržování i dalších zásad, protože se rychle množí a mohou opustit poloměr zařízení. Důrazně doporučujeme následující další opatření:

 • Vysávejte všechny oblasti.
 • Veškeré prádlo ve skříních vyperte a osušte nad 60°
 • Vyhoďte kontaminované potraviny
 • Důkladně pouklízejte celý dům. Věnujte pozornost také spárám, rohům, trhlinám.

Zařízení můžete používat jako doplněk ke klasickým metodám boje proti molům. Velmi účinné také jako preventivní prostředek.

 

ODPUZOVÁNÍ OS A LÉTAJÍCÍHO HMYZU

I když patří osy do kategorie užitečného hmyzu, jsou nepříjemným společníkem ve vašem obydlí. Tento odpuzovač pomáhá odplašovat osy, moly, sršně, včely, komáry a jiný létající hmyz a zbavit Vás těchto otravných návštěvníků.

 odpuzovac-lletajiciho-hmyzu-a-moli

MAXIMÁLNÍ EKOLOGICKÉ

Poznejte maximálně ekologický způsob ochrany vašeho domova. Za pomoci moderní technologie ultrazvukových frekvenčních signálů bezhlučně a netoxicky dokáže ochránit velkou plochu. Hodí se jako preventivní opatření v bytových domech, kde se vyskytly moly, tak aby se neobjevily iu vás.

 

JAK SE ODPUZOVAČ POUŽÍVÁ?

Do přístroje vložte baterie a zapněte jej. Plašič umístěte kdekoli do interiérových prostor, které potřebujete ochránit. Přístroj zapněte, čímž se automaticky uvede do činnosti. Můžete jej instalovat do skříní nebo ke oknům.

Upozorňujeme, že zábrany jako skříňky, pohovky, měkké povrchy jako záclony, koberce a jiné mohou snížit šíření frekvenčních vln a účinnost, což může mít za následek pomalejší odpuzování škůdců. Proto by mělo být zařízení instalováno tak, aby se zvuk mohl volně šířit.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti hmyzu byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu, že odpuzovač vám vydrží.

 odpuzovac-vos,molu

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Napájení z baterie: 6 x AAA 
 • Výstupní frekvence: periodická (2 sekundy zapnuta a 4 sekundy vypnuta)
 • Displeje: LED indikace (periodická)
 • Dosah - přibližně 50m2

 

Návod k použití: Odpuzovač létajícího hmyzu


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: