DVOJBALENÍ - Ultrazvukový odpuzovač štěnic a roztočů

Kód: DA86872302
1 589 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Balení obsahuje 2 odpuzovače štěnic a roztočů 

Poznejte tento výkonný odpuzovač, který dokonale odpuzuje štěnice a roztoče.

Za pomoci moderní technologie ultrazvukových frekvenčních signálů bezhlučně a netoxicky ochrání velkou plochu. Speciální signály ovlivňují nervový systém hmyzu zejména štěnic a roztočů. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu, což vede k nedostatečnému krmení, úhynu a opuštění prostoru.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti, dospělé, kočky i psi. Je to tak účinné, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky. Hodí se do bytů, domů, kolejí, hotelů. Zařízení je napájeno pomocí baterií, proto ho můžete umístit kdekoliv.

Poznejte toto nejefektivnější řešení na ochranu vaší domácnosti. Vysokofrekvenční ultrazvuková sonická technologie je jednou z nejúčinnějších a zcela bezpečných možností jak se zbavit nežádoucího hmyzu.


 

NÁŠ TIP

Zde nabízíme výhodné 3-balení odpuzovače štěnic a roztočů za zvýhodněnou cenu.

Viz také další účinné plašiče a odpuzovače na různé druhy zvířat a hmyzu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ ODPUZOVAČ ŠTĚNIC A ROZTOČŮ

Hledáte řešení jak si poradit s dotěrnými štěnicemi jednou provždy? Chcete se zbavit alergií z roztočů? Přinášíme řešení, které vám může pomoci. Tento jedinečný odpuzovač je mimořádně účinný ale zároveň zcela bezpečný. Funguje spolehlivě i jako preventivní prostředek.

 • Elektromagnetická sonická technologie
 • Změňte svůj domov na silové pole odpuzující škůdců
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Pro různé druhy štěnic a roztočů
 • Účinné vysoce kvalitní zařízení vyrobené v Německu

 

 unikatni-odpuzovac-stenic-a-roztocu

 

JAK FUNGUJE ODPUZOVAČ ŠTĚNIC A ROZTOČŮ

Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologii ultrazvukových frekvenčních signálů, které bezhlučně a netoxicky dokáží ochránit velkou plochu.

Signály ovlivňují nervový systém hmyzu. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu. Po několika dnech škůdci opustí tento prostor. Zároveň zařízení zabraňuje identifikaci lidí a zvířat, škůdci se méně krmí a dochází k jejich úhynu.

Frekvenční signály jsou neslyšitelné lidem, psům a kočkám a není na nich prokázán žádný negativní účinek. Neprodukuje žádné známé rušení, které by bylo nebezpečné pro okolní el. přístroje.

 

ODPUZOVÁNÍ ŠTĚNIC

Štěnice jsou velmi houževnatý hmyz. Pro úplné odstranění štěnic je nutná trpělivost a dodržování i dalších zásad, protože se rychle množí a mohou opustit poloměr zařízení. Důrazně doporučujeme následující další opatření:

 • Vysávejte všechny oblasti. Pravidelně ošetřujte detailně celé prostory proudem páry při 65 ° C. Poté nechte vše pořádně uschnout
 • Vše prádlo vyperte a vysušte nad 60 °
 • Matrace chraňte dalším potahem
 • Rozsypte "křemelinu" do trhlin a děr. Vysuší to štěnice.
 • Posuňte postel pryč od stěny.
 • Nohy postele si potřete olejem.

* V případě zamoření štěnicemi se důrazně doporučuje důkladná a odborná dezinsekce. Bez toho může docházet v bytových domech k zamoření dalších prostor a sousedních bytů a opakovanému zavlékání štěnic. Zařízení můžete používat jako doplněk ke klasické dezinsekci. Velmi účinné jako preventivní prostředek.

 

 profesionalni-odpuzovac-stenic-a-roztocu

 

ODPUZOVÁNÍ ROZTOČŮ

Obecně najdete v postelích na 1g prachu asi 1 500 roztočů. Příznaky alergie na roztoče jsou stejné jako při běžném nachlazení, bolesti hlavy, kýchání a kašel a mohou dokonce vést k dermatitidě. Roztoči žijí převážně z lidské odumřelé kůže, ale nejsou schopny pít a proto jsou závislé na vlhkosti vzduchu. Milují postele, prostěradla, čalouněný nábytek, polštáře, záclony a vlhkost.

Odpuzovač roztočů lze umístit všude. Zastavuje roztoče v krmení a vede tak k jejich úmrtí. Mrtvé roztoče a jejich výměšky pravidelně odstraňujte vysáváním. Při dlouhodobém používání zaznamenáte podstatné snížení alergické citlivosti. Účinnost proti roztočům dokázala společnost univerzita v Miláně (Itálie).

Další protiopatření:

 • Maximálně 45% vlhkost v obývacím pokoji a ložnici
 • Okna otvírejte častěji na kratší dobu než na delší dobu
 • Perte ložní prádlo při 60 ° C
 • Čalouněný nábytek, koberce a záclony musí být vysáté pravidelně
 • Žádné nebo malé pokojové rostliny

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Poznejte maximálně ekologický způsob ochrany vašeho domova. Za pomoci moderní technologie ultrazvukových frekvenčních signálů bezhlučně a netoxicky dokáže ochránit velkou plochu. Hodí se jako preventivní opatření v bytových domech kde se vyskytly štěnice, tak aby se neobjevily také u vás.

 

JAK SE ODPUZOVAČ POUŽÍVÁ

Do přístroje vložte baterie a zapněte ho. Plašič umístěte kdekoliv do interiérových prostorů, které potřebujete ochránit. Přístroj zapněte, čímž se automaticky uvede do činnosti. Instalujte na takové místo aby mohli štěnice a roztoče uniknout - například do rohů místností. Upozorňujeme, že zábrany jako skříňky, pohovky, měkké povrchy jako záclony, koberce a jiné mohou snížit šíření frekvenčních vln a účinnost, což může mít za následek pomalejší odpuzování škůdců. Proto by mělo být zařízení instalováno tak, aby se zvuk mohl volně šíř.

 

 jedinecny-odpuzovac-strnic-a-roztocu

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti hmyzu byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že odpuzovač vám vydrží.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Napájení z baterie: 4 x AAA 
 • Výstupní frekvence: periodická (2 sekundy zapnutá a 10 sekund vypnutá)
 • Displeje: LED indikace (periodická)
 • Přepínač ON / OFF

 

Návod k použití: Odpudzovač štěnic a roztočů CZ-SK


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: