DVOJBALENÍ - Ultrazvukový odpuzovač komárů a hmyzu ISO

Kód: DA98988392
1 429 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje komáry a jiný hmyz.

Za pomoci moderní technologie ultrazvukových frekvenčních signálů bezhlučně a netoxicky ochrání velkou plochu. Signály ovlivňují nervový systém komárů a hmyzu. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu, což vede k opuštění prostor.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti, dospělé, kočky, psy a jiná domácí zvířata. Je to tak účinné, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky. Hodí se do bytů, domů, sklepů, kolejí, garáží a všude kde je klasická zásuvka.

Poznejte toto nejefektivnější řešení na ochranu vaší domácnosti. Speciální sonická technologie je jednou z nejúčinnějších a zcela bezpečných možností jak se zbavit nežádoucích komárů nebo hmyzu.


 

NÁŠ TIP

Viz také další účinné plašiče a odpuzovače na různé druhy zvířat a hmyzu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ ODPUZOVAČ KOMÁRŮ, MOUCH A HMYZU

Hledáte řešení jak si poradit s dotěrnými komáry jednou provždy? Chcete se zbavit komárů ve sklepě či na půdě? Přinášíme řešení, které vám pomůže. Tento jedinečný odpuzovač je mimořádně účinný ale zároveň zcela bezpečný.

  • Ultrazvuková sonická technologie
  • Změňte svůj domov na silové pole odpuzující škůdců
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Pro komáři, mouchy, vinné mušky a jiný hmyz

 

 jedinecny-odpuzovac-komaru-a-hmyzu

 

JAK FUNGUJE ODPUZOVAČ KOMÁRŮ

Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologii sonických frekvenčních signálů, které bezhlučně a netoxicky dokáží ochránit velkou plochu.

Signály ovlivňují nervový systém hmyzu. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu.

Frekvenční signály jsou neslyšitelné lidem, psům a kočkám a není na nich prokázán žádný negativní účinek. Neprodukuje žádné známé rušení, které by bylo nebezpečné pro okolní el. přístroje.

 

MAXIMÁLNÍ EKOLOGICKÉ

Poznejte maximálně ekologický způsob odstranění komárů a hmyzu z vašeho domova. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky které škodí vašemu zdraví. Jednoduše připojte tuto elektronickou jednotku do standardní elektrické zásuvky a sledujte, jak pomáhá vyhnat otravných škůdců z vašeho domu! Za pomoci moderní technologie OSZI.10.0 TECHNOLOGY pulzující intervalový spínač (technologie oscilujících frekvencí) zabrání tomu aby si komáři na zvuk zvykli.

 

JAK SE ODPUZOVAČ POUŽÍVÁ

Přístroj stačí zasunout do elektrické zásuvky, čímž se automaticky uvede do činnosti. Trvale a ekologicky udržitelným způsobem chrání vaši domácnost.

 

 odpuzovac-hmyzu-a-komaru

 

KDE UMÍSTIT PLAŠIČ

Plašič umístěte kdekoliv do interiérových prostorů které potřebujete ochránit. Je ideální do sklepů, na půdy, do garáží, kuchyní, pokojů, kanceláří, skladů, kolejí a všude, kde si potřebujete poradit s komáry, mouchami či hmyzem. Zařízení zapojte do zásuvky tak, aby mu nepřekážely, skříně, závěsy či jiný nábytek

 

NA JAKÝKOLIV DRUH KOMÁŘŮ

Využití tohoto elektrického odpuzovače je nesmírně široké. Využijete ho v boji proti všem druhům komárů, much, mušek a jiného hmyzu. Vydává sonické signály, které jsou nepříjemné zvlášť pro létající hmyz.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti komárům a hmyzu byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že odpuzovač vám vydrží.

 

 odpudzovac-komarov

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • LED indikátor
  • Intervalový poplach
  • Ekologický, neškodný pro lidi
  • 3 sek. ON / 3 sek. OFF
  • Černá barva

 

Návod k použití: Odpuzovač komárů CZ - SK


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: