DVOJBALENÍ - Výkonný odpuzovač hadů, mravenců, krtků a hrabošů

Kód: DA92962048
1 659 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Balení obsahuje 2 odpuzovače hadů a mravenců

Poznejte tento výkonný odpuzovač, který dokonale odpuzuje hady, mravence, krtky, hraboši, myši, krysy, a jiný lezoucí hmyz. Pomůže dokonce i proti ptákům jako účinná ochrana úrody.

Za pomoci speciální moderní technologie ultrazvuku a vibrací v rozsahu s proměnlivou frekvencí od 400 do 1 000 Hz bezhlučně a netoxicky ochrání plochu o velikosti až do 1000 m². Signály ovlivňují nervový systém hadů, krtků a mravenců. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu, což vede k opuštění prostoru. Zároveň je zařízení doplněno o LED flash technologii pro plašení v noci.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti, kočky i psi. Je to tak účinné, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky. Plašič je určen do zahrad, parků, na pole a jiných exteriéru.

Poznejte toto nejefektivnější řešení na ochranu vaší, zahrady. Speciální vibrační a ultrazvuková technologie je jednou z nejúčinnějších a zcela bezpečných možností jak se zbavit nežádoucích hadů, krtků, mravenců a hlodavců. Zařízení disponuje až 5 režimy plašení aby si na něj zvířata nemohla nikdy zvyknout.


 

NÁŠ TIP

Zde naleznete výkonné baterie typu D za zvýhodněnou cenu.

Viz také další účinné plašiče a odpuzovače na různé druhy zvířat a hmyzu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ ODPUZOVAČ HADŮ, MRAVENCŮ, KRTKŮ A HLODAVCŮ

Žijete v oblasti s hady a chcete ochránit vaše děti, dům či zahradu? Soustavně bojujete s mravenci a nevíte se jich zbavit? Hledáte řešení jak si poradit s dotěrnými hlodavci nebo ptáky, který Vám likvidují vaši úrodu, jednou provždy? Chcete se zbavit dotírajících krtků, který vám soustavně ničí vaši zahradu? Přinášíme řešení, které vám pomůže s hady, mravenci, krtky, syslem, myšmi, krysami a ostatními hlodavci. Tento jedinečný odpuzovač je mimořádně účinný ale zároveň zcela bezpečný.

 • Speciální vibrační a ultrazvuková technologie
 • Led plašení v noci
 • Změňte svou zahradu v silové pole odpuzující škůdců
 • Až 5 režimů plašení
 • Bez údržbové zařízení napájeno pomocí baterií
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Nejvýkonnější zařízení s dosahem až 1000 m2
 • I na ochranu úrody před ptactvem
 • Kvalitní zařízení vyrobeno v Německu

 profesionalni-odpuzovac-hadu,-krtku

 

JAK FUNGUJE ODPUZOVAČ HADŮ, MRAVENCŮ, KRTKŮ A HLODAVCŮ

Tento jedinečný odpuzovač využívá nejmodernější technologii ultrazvukových a vibračních frekvenčních signálů, které bezhlučně a netoxicky dokáží ochránit plochu o velikosti do 1000 m².

Po zasunutí do země vydává odpuzovač vibrace s proměnlivou frekvencí od 400 do 1 000 Hz. Signály ovlivňují nervový systém hadů, mravenců, krtků a hlodavců. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu. Po několika dnech škůdci opustí tento prostor. Vibrace jsou vydávány v pravidelných intervalech a díky proměnlivému rozsahu si na nich zvířata nevědí zvyknout. Zařízení je doplněno o světelnou LED FLASH technologii, která pomůže ochránit chráněné území v noci.

Rozsah činnosti odpuzovače závisí na typu půdy. Suchý písčitý podklad tlumí vibrační vlny a ochrannou plochu je možné snížit dokonce na polovinu (v takovém případě zvažte použití dvou plašičů). Nejlepší účinek se dosáhne při vlhké nebo hliněné půdě.

 

MAXIMÁLNĚ EKOLOGICKÉ

Poznejte maximálně ekologický způsob odstranění hadů, mravenců, krtků a hlodavců z vaší zahrady. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky které škodí vašemu zdraví. Jednoduše zapíchnete tento plašič na požadované místo a sledujte, jak pomáhá vyhnat otravných škůdců z vaší zahrady! Za pomoci moderní technologie frekvenčních signálů, vibrační a světelné technologie bezhlučně a netoxicky dokáže ochránit plochu o velikosti do 1000 m². Zařízení je napájeno solárním panelem s dobíjecími bateriemi.

 

 kvalitni-odpuzovac-hadu,-krtku,-hrabosu

 

JAK SE ODPUZOVAČ POUŽÍVÁ

Přístroj je bezúdržbové bezdrátové zařízení, odolné vůči změnám povětrnostních podmínek a vodě. Stačí ho zapíchnout do země na požadované místo, zapnout, čímž se automaticky uvede do činnosti. Takto poskytuje 24 hodinovou ochranu vaší zahrady. Je ideální do zahrad, sadů ale také všude, kde si potřebujete poradit s hady, krtky mravenci a jinými hlodavci.

 

KDE UMÍSTIT PLAŠIČ

Plašič umístěte kdekoliv na zahradě nebo v exteriérnych prostorů které potřebujete ochránit. Použijte dostatečný počet plašičů. Začínejte u domu a postupujte k hranicím pozemku. Jednotlivá zařízení umístěte tak, abyste vytvořili přirozenou bariéru před škůdci. Následně po 5 až 6 týdnech se doporučuje zařízení přesunout o 5 m dál, abyste zvýšili ochrannou plochu.

 

NA JAKÝKOLI DRUH HADŮ, MRAVENCŮ, HLODAVCŮ A KRTKŮ

Využití tohoto solárního odpuzovače je nesmírně široké. Využijete ho v boji proti hadům, mravencům, krtkům, myším, potkanům a jiným hlodavcům. Je účinný i proti kunám či ptákům do 10 m. Ideální na ochranu vaší úrody. Všechny tyto zvířata jsou citlivé na rozsah vibraci, ultrazvuk s proměnlivou frekvencí od 400 do 1 000 Hz. Studie potvrdily účinnost zařízení na ploše až 1000 m2.

 odpuzovac-krtku,hadu

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že odpuzovač vám vydrží. Takto Vás bude chránit 24 h. Vyrobeno v Německu.

Zařízení je napájeno solárním panelem s dobíjecí baterie které mají vysokou kapacitu až na 6 dní provozu v úplné tmě. Speciální polykrystalický solární panel je mimořádně citlivý a dobíjí baterie i při minimálním světle.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Napájení: 2 dobíjecí baterie, velikost Mignon (AA), typ NiMH, 1,2 V, 850 mA (součást balení); v případě potřeby si je můžete vyměnit,
 • Plášť: odolný proti povětrnostním vlivům, Stabilní hliníkový kolík
 • Efektivní plocha: cca. 1 000 m², v závislosti na stavu půdy
 • Frekvenční rozsah: cca. 400 Hz ± 50 Hz, samočinné
 • Provoz: Vypínač, přepínač provozního režimu v 5 směrech
 • Dodávka elektřiny: Polykrystalické solární články
 • Interval: přibl. 3 sekundy, přibližně 57 s vyp. (Interval přerušení)
 • Rezerva napětí: až 6 dní
 • Integrovaná ochrana proti hlubokému vybití
 • Připravenost k provozu: okamžitá provoz a funkce nabíjení, i při malém dopadu světla
 • Balení obsahuje 1 ks produktu

 

Návod k použití: Odpuzovač hadu CZ-SK


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: