DVOJBALENÍ - Výkonný odpuzovač divoké zvěře - divočáků, jelenů, lišek a jiné

Kód: DA61015027
1 829 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje divokou zvěř jako jsou jeleni, kanci, lišky, kuny, veverky a jiná divoká zvířata.

Za pomoci moderní technologie speciálního modrého světla s proměnlivou frekvencí bezhlučně a netoxicky odpuzuje zvířata.

Teď ty už nemusíte snášet nežádoucí návštěvy divoké zvěře, jako jsou jeleni, lišky a divoká prasata ve vaší blízkosti. Mobilní odpuzovač divokých zvířat s modrým odrážejícím LED světlem drží zvířata dále od polí, lesů, domu, garáže, stodoly nebo zahrad. Signály ovlivňují jejich nervový systém. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu, což vede k opuštění prostoru.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti lidi a nijak neublíží ani zvířatům. Pouze je donutí opustit chráněné prostory.

Je to tak účinné, humánní, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problémů s nežádoucími návštěvníky. Odpuzovač je určen do lesů, na pole, do parků, sadů, vinice, chalupy, do kempů a jiných exteriéru.

Poznejte toto nejefektivnější řešení na plašení divoké zvěře. Speciální modré světlo je jednou z nejúčinnějších a zcela bezpečných možností, jak se zbavit nežádoucích zvířat na vašem pozemku.


 

NÁŠ TIP

Zde naleznete výhodné 3-balení odpuzovače divoké zvěře za výhodnou cenu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ ODPUZOVAČ ZVĚŘE

Hledáte řešení jak si poradit s divočáky, srnky či jinými zvířaty? Chcete ochránit vaši úrodu? Obáváte se o bezpečnost vašich blízkých na chalupě či na zahradě? Přinášíme řešení, které vám pomůže s divočáky, jeleny, liškami, veverkami, dravou zvěří a jinými zvířaty.

Tento jedinečný odpuzovač je mimořádně účinný ale zároveň zcela bezpečný.

  • Speciální světelná technologie
  • Změňte svou zahradu v silové pole odpuzující nechtěných návštěvníků
  • Bez údržbové zařízení napájené baterií
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Nejvýkonnější zařízení s velkým dosahem

 

 unikatni-odpuzovac-dive-zvere

 

JAK FUNGUJE ODPUZOVAČ ZVÍŘAT

Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologii modrého světla, které bezhlučně a netoxicky dokáží ochránit váš pozemek. Potvrzený odstrašující účinek modrých reflektorů při plašení zvířat je využíván širokospektré. Zařízení automaticky vydává světelnou sekvenci (3x modrá proti divoké zvěře) v noci a za soumraku, sloužící jako přirozená a trvalá bariéra. Modrá se v přírodě (flóra a fauna) vyskytuje velmi zřídka a naznačuje nebezpečí pro zvířata. Většina nočních zvířat se tomuto světlu aktivně vyhýbá. Pociťují strach a úzkost a proto se chráněnému prostředí vyhnou.

Může účinně zabránit vstupu zvířat na váš pozemek, k blízkosti chaty, domu, poškození kolizím divoké zvěře s vozidly, na ochranu vašich zahrad, polí a vašich plodin. Naše zařízení slouží jako nepřetržitý odstrašující prostředek, protože bliká autonomní.

Signály ovlivňují nervový systém zvířat. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu. Zvířata raději opustí tento prostor.

 

MAXIMÁLNÍ EKOLOGICKÉ A HUMÁNNÍ ŘEŠENÍ

Poznejte maximálně ekologický způsob odplašení nežádoucích zvířat. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky ani jiné metody. Za pomoci moderní technologie světelných signálů bezhlučně a netoxicky dokáže ochránit váš pozemek. Takto poskytuje 24 hodinovou ochranu vaší zahrady.

 odpuzovac-divoke-zvere

 

JAK SE ODPUZOVAČ POUŽÍVÁ

Přístroj je bezúdržbové bezdrátové zařízení, odolné vůči změnám povětrnostních podmínek a vodě. Jednoduše zavěste plašič na požadované místo, zapněte jej a sledujte, jak pomáhá vyhnat otravných návštěvníků z vaší zahrady!

 

KDE UMÍSTIT PLAŠIČ

Plašič umístěte kdekoliv na zahradě nebo v exteriérnych prostorů které potřebujete ochránit například na ovocné sady, louky, farmy, jakož i během cesty do kempu, v kempu, kde je vysoké riziko zvířat. Umístěte ho na dobře viditelné místo.

 

NA JAKÝKOLIV DRUH ZVÍŘAT

Využití tohoto solárního odpuzovače je nesmírně široké. Využijete ho v boji proti divočákům, liškám, jelenům, ptákům, medvědům ale i jiné divoké zvěře.

 

 plasic-divoke-zvere

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti zvířatům byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že odpuzovač vám vydrží.

 

Návod k použití: Odpuzovač divoké zvěře CZ - SK


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: